Кошик
89 відгуків

Рекуператори повітря

Енергозберігаюча вентиляція, рекуператори повітря

Припливно-витяжні системи вентиляції з рекуперацією тепла

Нові технології будівництва дозволяють будувати будинки більш енергоефективними. На жаль, в таких будинках вентиляція часто не відповідає сучасним тенденціям, як правило, її не вистачає. Встановлені нові пластикові вікна виключають проникнення природного припливу повітря, приміщення стає герметичним, а повітрообмін утруднений. Як наслідок – це може виражається у відсутності оновлення повітря, підвищення вологості, запітніння вікон, мокрих стін, появи грибка.

Рішення даної задачі — розгерметизація приміщення, збільшення об'єму припливного вентиляційного повітря, відновлення достатнього рівня циркуляції вентиляції. Найбільш просте й ефективне рішення — установка припливно-витяжної системи вентиляції з рекуперацією тепла (рекуператора) або інших припливних припливних установок (провітрювача, бризера, припливного клапана). Встановлення рекуператора забезпечить приміщення достатнім обсягом припливного повітря, нормалізує рівень CO2, усуне ефект запотівання вікон і мокрих стін, буде перешкоджати утворенню цвілі в приміщенні, знизить витрати на опалення в холодну пору року.

Рекуперація - процес повернення частини енергії для повторного використання у тому ж технологічному процесі. Через відкриті на провітрювання вікна, не герметичні віконні профілі в сезон опалення втрати тепла становлять до 45%. Рекуператор має ефективність у середньому близько 80%. Таким чином, можна отримати свіже повітря і знизити тепловтрати до 40% під час опалювального сезону.

Рекуператори регенерують тепло від 75 до 91%, застосовуються:

  • квартирах і будинках;
  • офісних та інших комерційних приміщеннях;
  • навчальних закладах та дитячих садках;
  • лікарняних палатах;

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner