Кошик
89 відгуків

Навіть невеликий потоп або витік води можуть доставити чимало незручностей і призвести до істотних витрат. Сучасні системи захисту від протечек — це високоінтелектуальні та енергоефективні пристрої, які будуть цілодобово стояти на сторожі всіх сполучних елементів, зганянь і запірної арматури вашого водопроводу. Захист від потопу в залежності від комплектації гарантує працездатність навіть при відсутності підключення до джерела живлення. Кожна захист від протікання багаторазово тестується виробником перед відправкою на продаж, має тривалу гарантію. Монтаж системи захисту від протечек не складе праці, при цьому захист від протікання буде ефективною.Окупність системи антитопа рівноцінна компенсації збитків від одного потопу.

Системи захисту від протечек

Ніхто не застрахований від прориву труб, дірявих прокладок або зірваного крана. Результатом такого може бути потоп, який зашкодить не тільки власне майно, але може завдати шкоди ще й сусідам. Тепер можна спати спокійно і не переживати, їдучи з дому. Сучасні системи захисту від протечек дозволяють мінімізувати витрати у разі виникнення таких неприємних ситуацій.Вони також рекомендуються, як додатковий захід обережності при установці систем опалення та теплої підлоги водяного типу для забезпечення контролю роботи циркуляційного насоса.

Захист від потопу являє собою технічно складний пристрій, хоча і складається всього з трьох основних елементів:

  • датчиків;

  • системи контролерів;

  • кранів кульового типу з електроприводом.

В обов'язки датчиків системи захисту від протечек входить оповіщення про виникнення аварійної ситуації, контролери обробляють цю інформацію і посилають сигнал для перекриття потрібного крана.

Для коректної роботи системи захисту від протечек важливо правильно вибрати місця установки датчиків (поза зоною прямого рясного падіння бризок і місць утворення навіть невеликих калюж під уникнення помилкового спрацьовування датчиків захисту від протікання води).

Якщо ж втрата води об'ємна, датчики захисту від потів перекривають подачу води, що мінімізує збиток.

Сучасна захист від потопу і протікання

Встановлюється захист від протікання не тільки на водогін, але й на елементи водяного опалення. Те, як буде працювати система захисту від протікань, залежить від функціоналу вибраної моделі обладнання та його налаштування. На сучасному ринку представлена різна захист від потопу, в нашому каталозі зібрані системи захисту від потопів, зарекомендували  себе оптимальним поєднанням ціни і якості.

Наші консультанти допоможуть вам підібрати системи від протікання води з урахуванням особливостей розташування вашого водогону і санітарно-технічних приладів, кількості кранів, а також елементів, які необхідно буде контролювати. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися за телефоном.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner