Кошик
89 відгуків

Теплові повітряні завіси

Повітряні завіси призначені для збереження тепла або інших температурних умов у приміщенні шляхом ізолювання впливу температурних факторів зовнішнього середовища. Устаткування встановлюється в місцях максимальних тепловтрат (відкриті двері, ворота, прорізи приміщень, вікна і т. д.) створюючи при цьому повітряне огорожу. Завіси за допомогою вентилятора, розташованого в конструкції приладу, створюють потужний струмінь потоку повітря, яка в свою чергу і відсікає проникнення холодного повітря в приміщення в зимовий час, і гарячого повітря в літній період.

Застосування повітряних завіс підвищує ефективність роботи систем опалення та кондиціонування від 65 до 85% шляхом зниження кількості тепловтрат.

При монтажі теплової завіси, обладнання необхідно розташовувати таким чином, щоб напрямок повітряного потоку перебувало, як можна ближче до краю отвору, що перекривається. При цьому довжина завіси повинна бути не менше ширини прорізу. Якщо ширина отвору, що перекривається більше довжини завіси, слід розташувати в ряд по довжині прорізу ще один примірник для забезпечення максимального захисту від зовнішнього середовища.

Великою популярністю у власників комерційних приміщень користуються повітряні теплові завіси електричні. Це горизонтальні прилади, що встановлюються над дверним прорізами з метою ізоляції кімнати і виключення впливу температури ззовні на внутрішній мікроклімат. Наша компанія реалізує побутові та промислові теплові повітряні завіси. Ви можете замовити їх в необхідній кількості через сайт або зв'язавшись по телефону.

 

Горизонтальні повітряні теплові завіси електричні

«Проект-Сервіс» поставляє повітряні теплові завіси електричні двох шанованих виробників: Neoclima і Ballu Industrial Group. Горизонтальні електроприлади цих брендів відрізняються рядом унікальних переваг і особливостей:

 
  • простотою монтажу і підключення — впорається навіть недосвідчений спеціаліст;

  • низьким енергоспоживанням і рівнем видаваного шуму;

  • швидким нагріванням і можливістю працювати без подачі тепла в літній час;

  • гибким управлением (с помощью термостата или пульта), длительным сроком эксплуатации, легкостью обслуживания.

 

Каждая модель оборудования по-своему уникальна и имеет свою специфику применения. Рекомендуем обратиться к нашим сотрудникам для получения профессиональной консультации и помощи в выборе тепловой воздушной завесы. Данные устройства востребованы в магазинах, кафе, аптеках, салонах красоты и даже офисах. Они доказали свою эффективность и практичность.

 

Побутові та промислові теплові повітряні завіси

Компания «Проект-Сервис» — надежный поставщик климатической техники, которому доверяют клиенты со всей Украины. Приобретая у нас на сайте тепловые воздушные завесы, вы получаете высокоэффективные устройства для бытового или промышленного использования. С их помощью вы легко изолируете комнату от негативного влияния извне и обеспечите нужный температурный режим. Продукция находится в идеальном техническом состоянии и готова к интенсивной эксплуатации зимой и летом — в жаркое время года оборудование помогает защититься от пыли и насекомых. 


Для заказа воздушных тепловых завес электрических воспользуйтесь сайтом. Мы работаем без выходных, поэтому заявка будет обработана максимально быстро. С компанией «Проект-Сервис» создание оптимального для жизни и работы микроклимата в помещении становится максимально простой задачей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner