Кошик
89 відгуків

Повітряні теплові завіси електричні NeoClima

Повітряні завіси NeoClima можна розділити на 3 основні групи:

  • Без нагріву — призначені для збереження вже створеного мікроклімату тепловим або холодильним обладнанням (обігрівач, кондиціонер);
  • З електричним нагрівом — прогрів проходить обсягу виконується за допомогою Тена або Стіча (голчастий нагрівальний елемент з дроту або тонкої стрічки, прикріпленою до основи);
  • З водяним нагрівом — проходить повітря нагрівається за допомогою гарячої води;

За способом установки завіси можна розділити на горизонтальні, вертикальні і універсальні.

Спрощений підбір повітряних завіс:
 

Тип завіси Діаметр вентилятора (мм) Розмір отвору (м) Швидкість повітря (м/с) Застосування
Низкорасходные 100 2 - 2,5 6,5 - 9,5 Невеликі магазини, кафе,аптеки
Загального призначення 110 2,5 - 3 7,5 - 10,5 Універсами, ресторани, кафе, бізнес-центри, аптеки, сховища
120 3,5 - 4,0 8,5 - 11,5
Високовитратні 130 4 - 6 10,5 - 12,5 Гаражі, холодильні приміщення
Промислові 180 6 - > 16,5 - 21,5 Промислові депо, ангари та ін.

Вертикальні і горизонтальні повітряні теплові завіси електричні NeoClima є ефективним обладнанням для збереження оптимального мікроклімату в приміщенні. Особливістю даних пристроїв є установка в дверному отворі або в зоні входу всередину обігрівається простору. Зверніть увагу, що існує кілька типів повітряних завіс NeoClima. Одні працюють з повітрям, температура якого відповідає внутрішнім показниками будівлі, інші використовують Тени або голчасті нагрівальні елементи (СТІЧ з дроту або стрічки) для підігріву потоку. Також існує обладнання, підігрівний повітряний потік з допомогою водяного опалення.

Компанія «Проект-Сервіс» пропонує великий вибір продукції NeoClima, теплових завіс вищої якості. В залежності від обсягів замовлення можливі знижки. По Харкову можна домовитися про професійній установці техніки. Звертайтеся.

 

Горизонтальні і вертикальні повітряні завіси NeoClima

Пропоновані повітряні теплові завіси електричні NeoClima класифікуються за положенням пристрою відносно землі в процесі монтажу і можуть бути як вертикальними, так і горизонтальними. Вибір між ними залежить від особливостей конкретного дверного отвору і побажань власника об'єкта, на якому планується встановлення завіси. 

Зверніть увагу, що NeoClima теплові завіси випускаються в декількох модифікаціях. Існують низкорасходные, високовитратні, моделі загального призначення, а також промислові агрегати. Завдяки цьому є можливість установки та ефективної експлуатації (без зайвих витрат) повітряних завіс NeoClima, як в маленьких кав'ярнях і бутіках, так і виробничих або складських цехах.

 

NeoClima: теплові завіси в асортименті

Також повітряні завіси NeoClima можна розділити за напрямком потоку повітря. Існують верхні, а також бічні  варіанти. Теоретично можливо і обладнання, що подає повітря знизу вгору, однак такий варіант навряд чи оцінять відвідувачі.

Чтобы получить профессиональный расчет мощности оборудования для вашего конкретного объекта, рекомендуем связаться с представителями «Проект-Сервис» прямо сейчас. Наши сотрудники уточнят особенности помещения и подберут NeoClima тепловую завесу, которая будет максимально эффективна для ваших целей. Продукция отправляется в разные регионы Украины.

Заказывайте воздушные тепловые завесы электрические NeoClima по наиболее выгодным ценам. Все оборудование оригинальное, имеет сертификаты качества.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner