Кошик
89 відгуків

Осушувачі, зволожувачі, мийки повітря

Зволожувачі, Осушувачі, Мийки повітря

Увлажнители, Осушители, мойки воздуха

Потреба забезпечення приміщень, різного призначення, достатнім обсягом вентиляції у різні сезони року (холодні, спекотні), призводить до постійної зміни рівня вологості в приміщенні. У добрих дорогих системах вентиляції й кондиціонування, передбачений додатковий функціонал автоматичного контролю рівня вологості. Але в окремих Іноді навіть дорогі системи не здатні розв'язати питання вологості. Аналогічно для мешканців квартир і приватних будинків, коли є потреба в окремих кімнатах забезпечити певний мікроклімат із заданою вологістю (дитяча кімната, ін.), рішення з дорогою спеціалізованою системою вентиляції може виявитися не по кишені. Будь-яке опалення в холодні пори року, прогріваючи приміщення до комфортної температури, неминуче призводить до зниження рівня відносної вологості.

Якщо температура зовнішнього середовища на лад вища за внутрішню температуру повітря приміщення (охолодження), то рівень відносної вологості підвищується. Надлишковий рівень вологості повітря призводить до осадження конденсату на поверхні стін, вікон, меблів тощо. Як наслідок, призводить появі та розвитку грибка (плесені), бактерій. Для зниження відносної вологості застосовують осушувачі повітря.

Якщо ж температуру в приміщенні треба збільшувати до комфортної (отопальний сезон) відбувається зниження рівня відносної вологості повітря. Опалення підвищує температуру, але кількість вологи в повітрі залишається колишнім, повітря стає сухим. Низький рівень вологості сприяє забору та випаровуванню вологи від оточення предметів, зокрема з поверхні шкіри та організму людини, поверхні листя домашніх рослин, меблів, музичних інструментів, елементів декору, книг, картин тощо. Для вирівнювання балансу вологи застосовують зволожувачі повітря.

Мийка повітря — зволожує й очищає повітря, затримуючи пилові частинки. Зволожувальний елемент являє собою барабан, з гідрофільних дисків, який обертається навколо осі в горизонтальній площині. Диски змочуються у воді нижче осі, а вище обдуваються проганяєним, вентилятором, що очищається потоком повітря. Унаслідок чого диски диски висихають, зволожуючи та очищаючи повітря природним способом.

Рекомендований рівень відносної вологості в житловому приміщенні:

  • Для холодної пори: 30 - 45 %;
  • Для теплого періоду року: 30 - 60 %;
  • Для дитини, яка страждає респіраторною інфекцією: 70 - 80 %;

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner