Кошик
89 відгуків

Захист від потопу Аквасторож

 

Система «Аквасторож» популярна на ринку вже більше 10 років завдяки постійному вдосконаленню технологій і випередження конкурентів в інноваційному розвитку. Починаючи з 2006 року під ТМ «Аквасторож» було розроблено і випущено 4 покоління захисту від протечек і потопів у приміщеннях. Найбільш популярні серед них – «Аквасторож Класика» і «Аквасторож Експерт».

«Аквасторож» являє собою систему з трьох основних елементів, які покликані безперервно взаємодіяти між собою у житлових будинках, квартирах, нежитлових приміщеннях і офісах.

 

Основні компоненти системи Аквасторож

  • Контролер

Центральний елемент, який відповідає за роботу всієї системи, що приймає дані про справність інших компонентів, повідомляє власника про виниклі проблеми і несправності. Також отримує сигнали від датчиків і сповіщає власника про витік з допомогою звукових (у поколінні «Експерт» - ще і світлових) сигналів і перекриває крани у встановлених місцях.

  • Датчики протечки

Невеликі дротові або радіо датчики встановлюються в приміщеннях, які схильні протечкам і затоплень, щоб першими зреагувати на небезпеку і передати дані контролеру. Низька напруга 2,7 дозволяє не турбуватися про електричної безпеки життя і здоров'я людей.

  • Кульові електричні крани (або «розумні» з додатковими можливостями, використовуються в поколінні «Аквасторож Експерт»)

Встановлюються в місцях, де перекриття крана при витоку води допоможе уникнути подальшого затоплення. Працюють при електроживленні 4,5 В, тому також не становлять небезпеки для оточуючих. При отриманні команди від контролера, кульовий кран може автоматично перекриватися і блокувати надходження води до того, поки людина виявить та ліквідує витік.

Принцип роботи системи захисту від потопів:

При попаданні води на датчик, розміщений в місці з найбільшою ймовірністю витоку води (поряд з ванною, ванною, умивальником, душем пральною машиною, під радіатором центрального опалення тощо), подається сигнал на контролер. Контролер у свою чергу посилає сигнал на кран з електроприводом, який перекриває центральну магістраль, тим самим перекриваючи воду.

 

Переваги системи захисту від потопів Аквасторож

 

  • абсолютно безпечна система захисту з низьким споживанням електроенергії і мінімальним напругою струму;

  • незаперечна якість деталей - хромовані датчики з пластинами із золотим напиленням, крани, виготовлені за технологією TEFLOSIL з мінімальною втратою потужності редуктора і високоякісними шестернями;

  • здатність автономно контролювати неполадки, розрив ланцюга датчиків і кранів, вихід з ладу компонентів;

  • самоочищення кранів із запрограмованою періодичністю;

  • три варіанти живлення контролера для страхування від перебоїв і відключення електроенергії, несвоєчасної заміни батарейок або відсутності людини в приміщенні при подачі сигналу про низький заряд;

  • інші незаперечні переваги системи, в тому числі і нововведення останнього покоління «Аквасторож Експерт».
Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner