Кошик
89 відгуків

Рекуператори Марлей

Рекуператоры воздуха Ревента

Рекуператори Marley, виробництва Німеччини, призначені для вентиляції побутових приміщень. Рекуператори працюють за циклічним типом у два етапи по 70 секунд (витяжка/приток). Теплообмінник рекуператорів виготовлений із кераміки. ККД до 85% залежно від швидкісного режиму роботи. Встановлення припливно витяжної вентиляції Marley застосовують для:

 • Розгерметизації приміщень (у разі встановлення пластикових вікон);
 • Забезпечення приплив свіжого повітря із заміщенням старого з мінімальними втратами теплової енергії;
 • Нормалізації рівня вуглекислого газу і вологості;
 • усунення запотівання вікон, мокрих стін, пов'язані з браком вентилювання приміщення;

Рекомендується застосовувати парна кількість рекуператорів для більшої продуктивності та ефективності вентиляції приміщення.

Реалізуємо рекуператори Marley, виготовлені в Німеччині. Обладнання призначене для обслуговування побутових кімнат. Приточновита вентиляція з рекуператором німецького бренда недорого стоїть, але дасть змогу створити комфортні умови для відпочинку та роботи в приміщенні. ККД такої системи досягає 85%. Рекуператори Marley довели свою надійність і функціональність у різних умовах експлуатації. Вони прості в обслуговуванні, економічні, довговічні. Якщо вам потрібна якісна пристойна установка з рекуперацією тепла за розумною ціною, німецький агрегат може стати чудовим рішенням! 

 

Притовщина вентиляція з рекуператором Marley 

До унікальних особливостей припливно-витяжної вентиляції з рекуператором із Німеччини відносять:

 
 • циклічний тип роботи;

 • керамічним теплообмінник;

 • висока продуктивність;

 • наявність пульта керування;

 • систему подвійної фільтрації повітря;

 • мінімальний рівень шуму;

 • можливість повного перекриття повітряного потоку.

 

Рекуператори побутові від компанії Marley можна встановлювати навіть у приміщеннях, де вже був закінчений ремонт. Це надійна та практична кліматична техніка.  

 

Побутові рекуператори «Марлей» — приточно-витяжні установки з рекуперацією тепла

Оригінальні припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла німецького виробника допоможуть вам розв'язати проблему вологості в кімнаті, забезпечити постійний приплив свіжого повітря, позбутися запотівання вікон, нормалізувати рівень вуглекислого газу. Якщо ви маєте проблеми з вентиляцією, ця техніка допоможе їх усунути. Рекуператори «Марлей» успішно працюють у парі — саме такий спосіб встановлення дає змогу досягти максимального позитивного ефекту.

 

Фірмові рекуператори Marley з доставкою по Україні

Наша компанія постачає рекуператори Marley на дуже вигідних умовах: доступні ціни, швидка доставка по Україні, можливість знижок для оптовиків. Ми гарантуємо ідеальний технічний стан продукції та повну відповідність заявленим характеристикам. Менеджери «Проект-Сервіс» безплатно консультують телефоном, допомагають підібрати припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла під конкретні вимоги клієнта. Є можливість монтажу обладнання в Харкові. Працюємо без вихідних — телефонуйте та уточнюйте умови співпраці!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner