Кошик
89 відгуків

Рекуператори Клімтек

Рекуператоры воздуха Климтек

Притовщина вентиляція з рекуперацією тепла Climtec, застосовується для забезпечення необхідної кількості повітрообміну (вентиляції). Встановлюються в побутових приміщеннях (квартири, заміські будинки, котеджі та дачі), приміщеннях комерційного типу (офіси, робочі кабінети, салони краси, магазини та виставкові зали).

Особливість рекуператорів Клімтек високоефективний алюмінієвий теплообмінник противідного типу, КПД до 87%. Рекуператори серії РД належать до класу постійної дії (приток і витяжка відбуваються одночасно). Модельний ряд Climtec РД виділяє дві основні групи БАЗа та СТАНДАРТ.

Основні відмітні риси моделей Клімтек РД:

  1. У моделях Стандарт є керамічних ТЕН догрівання повітря, у серії База догрівання немає;
  2. Перекриття вент-каналу: у серії Стандарт автоматичне під час вимкнення приладу, для моделей База ручне перемикання;
  3. Фільтр очищення повітря в моделях Стандарт класу G3/ вугільний/насипний, для моделей База фільтру немає;
  4. Керування: для моделей Стандарт на вибір пульт ДК або стаціонарне, для моделей База тільки стаціонарне;

У наявності високоякісне обладнання для вентиляції з рекуперацією тепла Climtec. Ця система вигідно відрізняється від звичного віконного провітрювання, витяжки та навіть модного кондиціонування. Порівнюючи з першими двома, рекуператор повітря «Клімтек» не охолоджує приміщення в процесі вентиляції, причому вхід і вихід повітряних потоків йде одночасно. На відміну від кондиціонерів, пропоноване обладнання не вимагає таких високих витрат енергетичних ресурсів, отже, допомагає заощадити кошти. 

Компанія «Проект-Сервіс» пропонує рекуператори «Клімтек» різних моделей. Є варіанти для невеликих житлових приміщень, а також продукція, розрахована на промислову експлуатацію (торговельні та складські зали, виробничі цеху та інше). У Харкові пропонується реалізація з подальшим встановленням нашими фахівцями. Звертайтеся, залежно від обсягів замовлення, можливі знижки.

 

Вентиляція з рекуперацією тепла Climtec

Пропоновані рекуператори повітря «Клімтек» мають досить просту конструкцію, властиву таким пристроям від різних марок. Основними елементами виробу є вентилятори входу та виходу, блок керування для пульта д/у (в низці моделей), внутрішній теплообмінник з алюмінієвого сплаву. Внаслідок проходження повітряних потоків через обмінник, температура зовнішнього повітря наближається до кімнатної. Зверніть увагу, що вентиляція з рекуперацією тепла Climtec може обладнуватися керамічним ТЕНом для додаткового нагрівання вхідного повітряного потоку. Однак є моделі («База») і без такої функції. Очевидно, що в підсумку рекуператори «Клімтек» представлені в широкому ціновому діапазоні. Ця продукція дає змогу:

  • забезпечити постійне подавання свіжого повітря з вулиці без тепловтрат;

  • уникнути утворення холодних протягів;

  • позбутися вогкості, яка призводить до утворення грибка та конденсату на склі;

  • видалити із кімнат повітря, забруднене СО2, продуктами приготування їжі;

  • очистити вхідний повітря за допомогою фільтрів.

Під час встановлення виробу важливо пам'ятати, що в зоні зовнішнього вентилятора не має бути димоходів і труб опалення, щоб уникнути захоплення неякісне повітря.

 

Усі моделі рекуператорів повітря «Клімтек»

Ці рекуператори «Клімтек» представлені у двох варіантах комплектації. «База» є простішим і бюджетним пристроєм. Вона не обладнується пультом дистанційного керування, не має ТЕНа. Рекуператори повітря «Клімтек» із серії Стандарт", навпаки, мають ці функції, проте коштують дорожче. Також будуть відрізнятися й матеріали фільтрів. Якщо вам потрібна кваліфікована консультація в процесі добору обладнання, наші фахівці допоможуть вибрати техніку для провітрювання, яка буде максимально ефективною для вашого приміщення.

Замовляйте вентиляцію з рекуперацією тепла Climtec недорого. Також у каталозі є всі необхідні комплектуючі для сучасних систем повітрообміну.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner