Кошик
89 відгуків

Рекуператори Вентокс

Рекуператори повітря Вентокс

Рекуператори Ventoxx призначені для вентиляції побутових та житлових приміщень. Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла Вентокс циклічного типу, працює поперемінно (70 сек.) на приплив та витяжку. Теплообмінник рекуператорів виготовлений та кераміки (ККД до 93%). Рекуператори Вентокс мають дві основні базові моделі "Harmony" і "Comfort".

Рекуператор Вентокс встановлюється у стіну, вирішує завдання вентиляції для однієї кімнати площею до 15-20 м2 або 1-2 особи в приміщенні. При цьому рекуператор окрім оновлення повітряного об'єму в приміщенні видаляють та нормалізують рівень вологості (усуває: запотівання вікон, вогкість стін, почорніння кутів, перешкоджає утворенню плісняви).

"Проект-Сервіс" - офіційний представник виробника тм "Вентокс", купити рекуператор Ventoxx за ціною від виробника можна на нашому сайті.

В літню спеку і зимовий мороз проблема подачі свіжого повітря загострюється як для побутових приміщень, так і для торгових або складських залів. Справа в тому, що в силу особливостей клімату в нашому регіоні, доводиться, в залежності від сезону, підігрівати або охолоджувати комерційні приміщення і житлові квартири. Це вимагає серйозних витрат енергоресурсів, а, отже, і грошей. Вирішити це питання допоможе установка вентиляції з рекуперацією тепла Ventoxx. Цей пристрій має просту конструкцію. Його основна перевага полягає в тому, що для досягнення комфортної температури вхідного повітряного потоку використовується повітря, що витягується з кімнати. Всередині пристрою знаходиться теплообмінник, що дозволяє вирівнювати температуру. Залежно від особливостей вашого будинку, установка Ventoxx дозволяє заощадити на опаленні або охолодженні кімнат від 30% до 50%.

Компанія «Проект-Сервіс» пропонує рекуператори «Вентокс» промислового і побутового призначення. По Харкову можлива установка. Звертайтеся. 

 

Вентиляція з рекуперацією тепла Ventoxx

Основною відмінністю рекуператорів повітря «Вентокс» є робота на вхід і вихід по черзі. Існують також моделі від інших виробників, здатні виконувати обидві функції одночасно. Вентиляція з рекуперацією тепла Ventoxx дозволяє:

  • забезпечити побутове приміщення припливом чистого свіжого повітря комфортної температури;

  • заощадити кошти на опаленні та охолодженні комерційних приміщень;

  • позбавитися від проблем з запотевающими склом і утворенням грибка, спровокованим вогкістю;

  • уникнути теплових втрат, які неминучі при звичайному віконному провітрюванні в холодну пору року.

Для встановлення рекуператора «Вентокс» підійде будь-яка стіна, що виходить назовні. Важливо, щоб в зоні захоплення зовнішнього вентилятора не було труб систем опалення.

 

Рекуператори повітря «Вентокс» для побутових та промислових приміщень

Оскільки рекуператори «Вентокс» представлені декількома моделями, не виникне проблем з підбором обладнання для житлових і промислових приміщень. Залежно від конкретної моделі, пристрій може впоратися з провітрюванням площі різних обсягів, працювати тихіше або голосніше. Відрізняються також і фільтри очищення. У разі необхідності, ви можете зв'язатися з фахівцями компанії «Проект-Сервіс» для отримання консультації. Ми можемо підібрати обладнання для вентиляції з рекуперацією тепла Ventoxx, виходячи з особливостей вашого будинку.

Замовляйте рекуператори повітря «Вентокс» за найбільш вигідними цінами на ринку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner