Кошик
89 відгуків

Рекуператори Мітсубіші Лосней

Рекуператор для квартиры Mitsubishi Electric Lossnay

Рекуператори повітря Mitsubishi Lossnay застосовують для встановлення в побутові та комерційні приміщення:

  • Хатні квартир та заміських будинків;
  • Офісні приміщення, робочі кабінети;
  • Невеликі салони краси, магазини;

Особливість припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла Міцубіші Lossney — перехресний теплообмінник, виготовлений із паперу з целюлозним просоченням. Паперовий рекуператор дає змогу повертати частину вологи назад у приміщення з приточним об'ємом повітря, завдяки чому повітря в холодну пору року не пересушується. ККД паперового теплообмінника до 81%.

Пропонуємо до вашої уваги рекуператори Mitsubishi Lossnay. Фірмова продукція від відомого японського виробника кліматичної техніки. Пристойно-витяжні установки з рекуперацією тепла призначені для побутових і комерційних приміщень. Вони довели свою надійність і ефективність у створенні комфортних умов для відпочинку та роботи. Рекуператори «Мітсубіші Лоснів» мають високий ККД (81%) і дуже прості в роботі. Наша компанія реалізує їх за низькими цінами та з можливістю відправлення до будь-якого регіону країни. Приточновита вентиляція з рекуператором Mitsubishi — основа комфортного мікроклімату в будь-якому приміщенні!

 

Притовщинні установки з рекуперацією тепла — рекуператори Mitsubishi Lossnay 

Характерною особливістю припливно-витяжних установок із рекуперацією тепла японського виробника є наявність паперового теплообмінника. Компанія Mitsubishi зробила так, щоб частина вологи поверталася назад у приміщення — повітря в холодну пору року не пересушуватиметься. Рекуператори побутові цього типу можуть похвалитися низкою унікальних переваг:

 
  • привабливим дизайном;

  • високою продуктивністю;

  • низьким рівнем шуму;

  • широким діапазоном робочих температур;

  • простотою керування й настроювання;

  • економним енергоспоживанням;

  • легко технічного обслуговування.

 

Рекуператори Mitsubishi Lossnay прогрівають і зволожують приточування повітря взимку, а влітку — остуджують і осушують. Отже, створюється максимально комфортна атмосфера в приміщенні. Рекомендуємо використовувати це обладнання в житлових квартирах і будинках, офісах, магазинах.  

 

Побутові рекуператори «Мітсубіші Лосней» — припливно-витяжна вентиляція з рекуператором

Компанія «Проект-Сервіс» — надійний постачальник кліматичних систем для приватних осіб і підприємств. Наші побутові рекуператори «Міцубіші Лосней» добре зарекомендували себе на ринку та мають стабільно високий попит. Ми не тільки займаємося їх реалізацією, але також здійснюємо послуги з професійного монтажу. Правильно встановлена припливно-витяжна вентиляція з рекупером допоможе нормалізувати якість повітря в приміщенні, забезпечити його ефективний обмін із вулиці, оптимізувати рівень вологості. Купуйте японські рекуператори побутові в постачальника з бездоганною репутацією — це вигідно та зручно!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner