Кошик
89 відгуків

Рекуператори Вентс

ПВУ с рекуперацией тепла Vents

Децентралізована припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла Vents спеціально розроблена для встановлення в окремі кімнати квартири, приватного будинку, офісу, робочого місця або невеликих комерційних приміщень. Найчастіше застосовується для розв'язання питання припливу свіжого та видалення відпрацьованого обсягів повітря в окремих, замкнутих і герметичних приміщеннях. Рекуператори споживають мінімальну кількість електроенергії, завдяки економним EC двигунам вентиляторів, мають високий ККД теплообмінника до 93%.

Перевага рекуператорів Vents:

  1. Забезпечують повноцінну вентиляцію з оновленням повітря;
  2. Завдяки рекуперації тепла знижують тепловтрати та витрати на опалення;
  3. Усувають концентрацію вуглекислого газу (CO2);
  4. Забезпечують розгерметизацію приміщення під час встановлення пластикових вікон;
  5. Видаляють зайву вологість, ефект запотівання вікон, вогкість стін;
  6. Працюють тихо, мають просте інтуїтивно зрозуміле керування;
  7. Мають демократичну ціну та високу якість комплектуючих;

Торгова марка Vents (Україна), має великий досвід у виробництві професійного вентиляційного обладнання. Продукція Вентс високої якості, має всі дозволені документи та сертифікати. Добре відома та успішно реалізується на ринках країн СНД та Європейського Союзу.

Для мобільних децентралізованих рекуператорів рекомендується парна робота в одному або декількох приміщеннях. Під час синхронізації двох приладів забезпечується ефективніше повітрозаження. Отже, обидва рекуператори працюють у протифазі. У перший період, перший забезпечує приплив, другий навпроти витяжку. Наступного періоду пів циклу напрямок роботи кожного з приладів змінюється на протилежний.

Конструкція обладнання дає змогу встановлювати рекуператорів практично для будь-якої товщини стіни. Монтаж можна зробити самостійно на будь-якій стадії ремонту (зокрема готового). Наші фахівці роблять встановлення рекуператора в середньому за 1 годину.

Усі прилади для вентиляції мають просте та зрозуміле керування. Обслуговування рекуператорів полягає в періодичному (2-3 рази на рік) чищенні повітряних фільтрів і теплообміннику від пилу за допомогою пилососа та промивання проточною водою.

Купити рекуператор Vents можна в нашому магазині. Під час замовлення продукції, фахівцях "Проект-Сервіс" нададуть грамотну консультацію, допоможуть із правильним вибором вентиляційного обладнання для виконання саме вашого завдання. У містах Харків, Дніпр, Київ складемо установку. Купуючи — Безплатна доставка по всій Україні на відділення Нової пошти вашого міста.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner