Кошик
89 відгуків

Обігрівачі для теплиці

Обігрівачі інфрачервоного типу для економічного та безпечного опалення теплиць з полікарбонату, плівки та ін. ІЧ обігрівачі для теплиці встановлюються на стелю, і підключаються через терморегулятор.

Стельові обігрівачі з верхньої точки покривають інфрачервоним випромінюванням, що охоплюють велику площу обігріву в порівнянні з настінними моделями.

Стельові інфрачервоні обігрівачі довгохвильового типу абсолютно нешкідливі для розсади, саджанців, квітів та ін. Довгохвильове інфрачервоне випромінювання найближче за своїми характеристиками до сонячного тепла.

Економічність стельових інфрачервоних обігрівачів для опалення теплиці полягає в тому, що прогрівається не повітря, а ґрунт. Повітряний об'єм у теплиці прогрівається другорядно. Економічність ІЧ опалення теплиці, порівняно з конвективними обігрівачами, вище в середньому на 30-40%.

Наш спеціаліст допоможе правильно підібрати потрібну кількість моделі обігрівачів. "Проект-Сервіс" - офіційний представник виробника, купити обігрівач стельовий для опалення теплиці за ціною від виробника можна на нашому сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner