Кошик
89 відгуків

Як підібрати інфрачервоний обігрівач для промисловості

Стельові інфрачервоні обігрівачі великої потужності для промисловості.

На питання який інфрачервоний стельовий обігрівач для промислових приміщень, столярних цехів, складів обрати ми спробуємо розібратися в цій статті. Розглянемо інфрачервоні обігрівачі промислові електричні які підходять виключно для пром об'єктів і великих комерційних приміщень. В даній темі ми не торкнемося систем опалення працюючих від газу, розглянемо лише зразки обладнання не потребують спеціальних дозволів пожежної безпеки для приміщень класу "А" і "Б". В одній з наступних статей, ми окремо розглянемо дане питання.

При виборі опалювального обладнання для промисловості, перш за все, необхідно визначитися, яке завдання необхідно вирішити, наприклад:

  • Локальний або зональний обігрів для обмеженої майданчика(робочі місця або деякий ділянку);
  • Повноцінне опалення приміщення великої площі (торгівельного центру, кінотеатру, складу, цеху);
  • Підтримка технологічного процесу (забезпечити температурні умови для фарбування поверхні прогрівання бетонної плити тощо);
  • Підтримка мінімальної необхідної температури для нормальної роботи обладнання в холодну пору;

Типи інфрачервоних промислових обігрівачів за призначенням.

З нашого асортименту можемо запропонувати:

  1. Довгохвильові ІЧ промислові обігрівачі, потужністю: від 2,6 - 4,5 кВт;
  2. Середньохвильові інфрачервоні обігрівачі промислові, потужністю: від 2 - 12 кВт;

Для локального обігріву, приміром робочої зони, застосовуються моделі середньохвильового спектру, і довгохвильові для повного опалення приміщення по всій площі. І в першому і другому випадку може застосовуватися одночасно обладнання обох серій.

Для більш детального підбору слід врахувати втрати тепла об'єкта. Необхідно крім площі, висоти стель, площі скління і прорізів воріт знати товщину і матеріали з яких виготовлені стіни і стеля. Також кількість стін, що межують із вулицею, тип обладнання або верстатів розташовані на ділянці, які при роботі також виділяють тепло. У тому числі врахувати можливості установки і місця розміщення промислових обігрівачів на стелю.

У деяких виробничих цехах є кран балка виключає стельовий монтаж, в такому разі встановлення опалювального обладнання проводиться на колони, вільні балки, підвішується на траси для освітлення, монтується на стіни і т. д. Більшість перерахованої вище інформації можна отримати з плану приміщення.

Варто також розуміти, що чим вище установка виробляється, тим більш потужне обладнання необхідно вибирати. Ні в якому разі не варто розглядати промислову серію ІК обладнання для опалення квартир і приватних будинків. Для цієї мети призначена побутова серія.

промислові інфрачервоні обігрівачі

По можливості, завжди краще використовувати декілька моделей меншої потужності замість однієї більш потужною. Це дозволить більш рівномірно розподілити температурне поле по площі. Але при цьому, таке рішення буде трохи дорожче, адже кілька одиниць менш потужних промислових ІК обігрівачів в сумі за ціною будуть вище, ніж вартість одного потужного зразка. Наприклад для локального опалення виробничого приміщення до 60 м2 або його ділянки, можна встановити один стельовий промисловий інфрачервоний обігрівач У12000 потужністю 12 кВт, або ж більш рівномірно розподілити тепло застосувавши кілька моделей на 3 або 4 кВт.

Для правильного підбору якісного ІК опалення для промисловості, слід звернутися до фахівця, який з розрахунку теплових втрат будівлі надасть кілька варіантів для економічного обігріву.

Промислові інфрачервоні електричні обігрівачі ефективніше більшості систем опалення, вони прості в установці, невибагливі в роботі і обслуговуванні. Здатні забезпечити якісне економічне тепло практично для будь-яких приміщень. Не потребують спеціальних дозволів на встановлення. А головне така система досить гнучка в регулюванні необхідної температури, що також знижує витрати на споживання електроенергії.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner