Кошик
89 відгуків

Який терморегулятор вибрати для ІНФРАЧЕРВОНОГО обігрівача вибрати, механічний або програмований?

Який тип терморегулятора вибрати для ІНФРАЧЕРВОНОГО обігрівача (простий механічний або програмований)?

В одній зі статей ми розібрали питання вибору терморегулятора за типом пристрою: вбудований або зовнішній. Більш детально тут.

Простий механічний терморегулятор.

Механічний терморегулятор для опалення будинку

Простий механічний терморегулятор варто застосовувати при опаленні приміщень в яких постійно перебувають люди. Приміром кімната в квартирі, необхідна температура встановлюється один раз і постійно підтримується автоматично. При необхідності змінити температуру в приміщенні достатньо з допомогою "ручки колеса", підвести "стрілку покажчик" на потрібне значення. Даний тип терморегуляторів ідеально підійде для:

  • Економічного опалення квартири, будинку або дачі;
  • Обігріву невеликих офісних і комерційних приміщень;

Програмований терморегулятор.

Програмований терморегулятор для опалення будинку

Програмований терморегулятор дозволяє задавати налаштування для роботи системи опалення в режимі 24/7. Це може бути дуже зручно якщо вам необхідно:

  1. Опалення заміського будинку або дачі, на якій ви буваєте на вихідних або кілька разів у будні дні. Завжди хочеться по приїзду відчувати тепло і комфорт в будинку, і саме програмовані терморегулятори дозволять визначити установки для підтримання мінімальної температури в будинку у вашу відсутність, а також за кілька годин до вашого приїзду почати інтенсивний обігрів будинку. Таким чином по приїзду ви отримуєте повністю прогрітий будинок, з комфортною температурою. А у вашу відсутність налаштування системи опалення не дадуть будинку охолонути повністю, підтримуючи роботу обігрівачів у економічному режимі;
  2. Опалення комерційної площі, офісу або виробництва. Для даної задачі параметри програмованого терморегулятора дозволять виключити час роботи системи опалення або перевести її в режим підтримки мінімальної температури в години не робочих годин і навіть днів. Таким чином опалення приміщення здійснюється тільки в робочі години персоналу. В принципі, для вирішення такої задачі можна скористатися і самим простим механічним терморегулятором, при цьому призначити людину з колективу, який буде переводити встановлювати мінімальну температуру для підтримки тепла, перед відходом. Але всі ми розуміємо, що там де присутній людський фактор, там ймовірність помилки або збою велика. Таким чином кілька разів не перекладена температура на мінімальну після відходу співробітників, буде підтримуватися в час коли в ній немає необхідності, і споживання електроенергії за сучасними тарифами, швидко з'їсть різницю у вартості між простим і програмованим терморегулятором;
  3. Якщо у вас встановлений двох тарифний лічильник, і система опалення має якісний тепло акумулятор. В такому випадку, в нічний час буде максимально прогріватися приміщення і накопичуватися тепло тепло акумулятор за мінімальним тарифом, а в денний час споживання електроенергії для опалення буде максимально скорочено;

Практично для всіх інших завдань опалення, можна застосовувати найпростіший тип терморегуляторів, не переплачуючи за опції, які не будуть використані.

У статті ми розглянули який тип терморегулятора для ІК опалення варто вибрати: простий механічний або програмований з безліччю налаштувань. Якщо ви сумніваєтеся, який вам потрібен терморегулятор, зверніться до співробітника "Проект-Сервіс" який допоможе зробити правильний вибір. Якщо для вас переваги програмованого терморегулятора не очевидні для застосування, то швидше вам потрібен найпростіший варіант без зайвих налаштувань.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner