Кошик
89 відгуків

Обігрівачі для дому та офісу: альтернатива газу

Обігрівачі для дому та офісу: альтернатива газу

Економне опалення та способи його пристрою в житлових, офісних і промислових приміщеннях – питання, особливо актуальні в цьому сезоні. Після підвищення тарифів багато варіанти, які раніше були досить вигідними, зараз втратили свою популярність. Особливо це стосується газового опалення, оскільки газ перестав бути найдешевшим ресурсом, особливо для тих, у кого немає лічильників, і плюс необхідні значні витрати на придбання котла, трубопровідного обладнання, правильну установку і підключення такої системи.

Економічне опалення електрикою – доступна альтернатива іншим видам обігріву, яка, до того ж, не вимагає багато часу на установку системи. Саме тому його можна почати використовувати відразу в той же день, коли була проведена закупівля обладнання та підключення системи. Це зручно, якщо Ви вирішили встановити опалення вже в холодну пору року і необхідно максимально швидко, без зайвих дій, почати опалювати приміщення.

Економічне опалення будинку, офісу

Довгохвильові інфрачервоні обігрівачі: чому це вигідно?

Часто, при виборі опалення для свого будинку або офісу, багато хто сумнівається, що краще: електричні конвектори або ж економічні інфрачервоні обігрівачі.

Інфрачервоні обігрівачі для дому, квартири або офісу, значно відрізняються від конвекторів самою технологією обігріву приміщення. Якщо останні традиційно забезпечують циркуляцію повітряних мас через нагрівальний елемент і подають гарячим у приміщення, то інфрачервоні обігрівачі не мають справи з повітрям, а відразу прогрівають те, чим користується людина, а також підлога і стіни.

Раніше, у статті про те, як заощадити за допомогою інфрачервоного опалення після підвищення тарифів, ми наводили приклади чітких розрахунків витрат на газове й електричне опалення інфрачервоними обігрівачами будинку та квартири. За результатами видно, що економічні інфрачервоні обігрівачі дозволяють скоротити витрати у 1,5-2 рази.

Таке економне електроопалення створюється з допомогою поетапного процесу обігріву. На першому етапі система працює безперервно кілька годин, поки температура в приміщенні не досягне заданої (наприклад, 20). Всі наступні години економічні інфрачервоні обігрівачі будуть працювати на збереження досягнутої температури, відповідно не більше 20-30 хв на годину, що скорочує витрати на споживання енергії в 2-3 рази.

Завдяки особливостям технології ІК опалення:

 економічні інфрачервоні обігрівачі не потребують великих корпусах, відповідно Ви зможете вибрати обладнання серед стильних і компактних металевих моделей або керамічних і навіть скляних панелей преміум класу, які ідеально впишуться в інтер'єр будинку або офісу;

Ви забудете про проблеми холодної підлоги і протягів, оскільки встановлений в потрібному місці інфрачервоний обігрівач зможе безпечно прогрівати будь-яке підлогове покриття або працювати як теплова завіса в отворах щоб уникнути протягів;

 процесс обогрева не будет доставлять никакого дискомфорта и неудобств, поскольку теплоподачи контролируются по заданному режиму терморегуляторами, а во время работы оборудование не шумит и не приводит к излишней циркуляции воздуха с пылью и микробами (в отличие от конвекторов);

  ИК оборудование можно закрепить на любой поверхности, например под потолком, что особенно нравится родителям, которые хотят использовать систему отопления дома или квартиры, безопасную и недоступную для маленького ребенка.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner