Кошик
89 відгуків

Опалення складу, інших виробничих приміщень

Опалення великих виробничих приміщень

Промисловий обігрів має багато особливостей у порівнянні з побутовим. Головним чином слід враховувати нестандартні розміри приміщень (опалення складу, цеху), які можна реально обігріти лише з допомогою спеціального обладнання. Саме тому опалення промислових приміщень повинно значно відрізнятися своєю потужністю і здатністю працювати при великих навантаженнях на систему, а також відповідати вимогам безпеки, щоб не призвести до ПП на підприємстві.

Популярні колись повітряні системи опалення, якими досі оснащені багаторічні виробництва, старі цехи і склади, давно поступаються по своїй ефективності сучасних агрегатів. Як і раніше можна зустріти пропозиції щодо встановлення вдосконалених комбінованих систем опалення, вентиляції, проте вже є і інші, більш ефективні способи обігрівати складські та подібні їм приміщення.

economnoe_otoplenie_sklada

Інфрачервоне опалення складу на виробництві

Головна проблема класичних опалювальних приладів – первинний прогрів повітря. Як би це парадоксально не звучало, але із за того, що тепле повітря швидко піднімається вгору, промислові приміщення з висотою від 5 метрів не прогріваються на рівні робочої зони, де і знаходиться найчастіше люди і техніка.

Опалення складу або будь-якого іншого виробничого будівлі за допомогою сучасних електричних інфрачервоних обігрівачів дозволить вирішити цю проблему, а також дозволить скористатися такими перевагами, як:

- економія до 30% у порівнянні з традиційним опаленням;

- ККД інфрачервоних обігрівачів – 97%;

- простий, і відповідно швидкий монтаж;

- можливість закріпити обладнання на освітлювальні конструкції і арматуру;

- локальних обігрів робочих місць для економії на опаленні «непотрібної» території;

- відчутність перших результатів вже після 30 хвилин роботи ІНФРАЧЕРВОНОГО опалення;

- гнучкість системи і контроль сучасними і точними терморегуляторами з можливістю установки різних режимів.

Опалення складу інфрачервоними обігрівачами унікальне за своєю природою, оскільки всі вище згадані переваги досягаються завдяки інфрачервоному хвильовому випромінювання, яке, торкаючись предметів, віддає їм своє тепло, не взаємодію при цьому з повітрям. Таким чином, вся споживана енергія не розпорошується, а перетворюється в тепло і прямо доходить до точки призначення. Крім предметів, інфрачервоне опалення також здатні відчути на собі люди. Однак, на відміну від короткохвильового ІНФРАЧЕРВОНОГО випромінювання, довгохвильове, яке використовується в промислових інфрачервоних обігрівачах, проникає в тіло людини лише на 3-4 мм і надає тільки благотворний вплив.

Безумовно, вибір опалення для того або іншого виробничого приміщення буде залежати від характеру робіт, які там проводяться, режиму роботи та інших нюансів. Однак, як показує практика, десятки підприємств по Україні, обрали інфрачервоне опалення складу, змогли повністю дотримати всі правила техніки безпеки і налагодити ідеальну для своєї специфіки роботи, систему ІНФРАЧЕРВОНОГО опалення.

Щоб досягти максимальної економії при опаленні складу, ангару або цеху, і не втратити ефективність інфрачервоного обігріву, радимо звернутися до фахівців для розрахунку тепловтрат і підбору схеми і режиму опалення, який підійде за всіма параметрами саме вам.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner