Кошик
89 відгуків

Опалення веранди або балкона взимку

Опалення веранди або балкона

Взимку природа по-своєму прекрасна і не хочеться позбавляти себе відпочинку на свіжому повітрі. Якщо Ваш будинок має веранду або просторий балкон, то хорошим рішенням буде опалювати таке простір, щоб проводити там час з близькими, друзями, навіть якщо за вікном морози. Правильне опалення веранди подарує відмінне місце для відпочинку, особливо якщо попередньо її утеплити, оскільки намагатися обігріти те, що не може якісно утримувати тепло – собі дорожче. Головним чином слід звернути увагу на герметичність віконних прорізів, які можуть бути причиною великих тепловтрат, це ж стосується і балконів.

otoplenie_verandy_balkona

Після того, як ми розібралися з утепленням, перейдемо більш детально до вибору опалювальних приладів.

Водяне опалення.

Водяне опалення, вважається популярним варіантом, оскільки використовується для опалення 80% приватних будинків, саме тому, внісши певні корективи в систему обігріву будинку, можна вивести труби на веранду і поставити радіатори для віддачі тепла. Однак цей варіант, на сьогоднішній день, самий трудомісткий (якщо не брати до уваги встановлення твердопаливних котлів), оскільки вимагає закупівлі і прокладання додаткових трубопровідних комунікацій, що важко буде зробити вже після завершення ремонту. Також водні системи опалення веранди будуть сильно залежати від опалення будинку, а щоб повністю вимкнути обігрів, необхідно зливати воду із системи.

Виділяють радіаторне водяне опалення (класичне), плинтусное (труби прокладаються по периметру і закриваються плінтусами) і систему «тепла підлога» (труби прокладаються під підлогове покриття по всій площі підлоги).

Електричне опалення.

Електричне опалення набагато простіше буде встановити кілька електричних обігрівачів і тим самим забезпечити автономність системи – це дозволить заощадити час на обладнання системи і кошти на опалення веранди.

Носієм тепла може виступати:

 Масляний обігрівач, як в старі добрі часи. Однак, як показує практика, він не підходить для опалення балкона великої площі і значно поступається сучасним аналогам.

  Калорифери відрізняються своєю простотою у використанні, проте шум, який вони видають під час роботи, може швидко набриднути і зіпсувати відпочинок.

 Електричні конвектори – сучасні моделі практично позбавлені таких головних «бід», як висушування повітря, рівень шуму під час роботи, поширення пилу. У свою чергу вбудований термостат допоможе чітко встановлювати і контролювати температуру. Однак якщо приміщення погано утеплене, то все нагріте повітря буде швидко остигати або випаровуватися через щілини. Доведеться збільшувати інтенсивність опалення, а, отже, і витрати.

  Інфрачервоні обігрівачі: джерела інфрачервоних теплових променів, які, потрапляючи на поверхні, прогрівають їх з однаковою інтенсивністю, тим самим можна отримати ефект «теплої підлоги» без його установки. Під час роботи абсолютно безшумні, а випромінювання безпечне для людини і навіть сприятливо впливає на організм. Вибравши такий варіант опалення веранди або балкона, Ви позбавите себе від необхідності витрачати час на прокладку труб, балансування системи та інше.

Завдяки терморегуляторам, які обов'язково підключаються під час встановлення, інфрачервона система обігріву стає гнучкою з можливістю підбору індивідуального режиму роботи.otoplenie_terassy

Таке опалення може знадобитися не тільки для веранд і балконів в будинку, але також і для напіввідкритих майданчиків, терас в кафе і ресторанах. Інфрачервоні обігрівачі в таких випадках будуть особливо вдалим вибором, оскільки ефект прогрівання предметів, а не повітря, робить ІК систему ефективною навіть на відкритих і напіввідкритих просторів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner