Кошик
89 відгуків

Опалення дитячої кімнати.

Опалення дитячої кімнати.

При сьогоднішньому різноманітті опалювальних приладів батьки легко можуть зробити кімнату своєї дитини тепліше, щоб малюкові добре спалося чи можна було не переживати, якщо він грає на підлозі. Можна також ґрунтовно підійти до питання і утеплити кімнату з допомогою установки міжкімнатних дверей і хороших вікон, ущільнення зовнішньої стіни. Якщо є можливість, то це дійсно варто зробити, і не тільки в дитячій, оскільки утеплений будинок потребує значно менше витрат на обігрів – тепло не так швидко випаровується через щілини назовні, а значить можна топити менш інтенсивно. Опалення дитячої кімнати найчастіше є частиною системи, яка обігріває весь будинок або квартиру. Це може бути, як і центральне опалення, так і автономна система обігріву з електричним або газовим котлом.

otoplenie_detskoi

Додаткова установка обігрівача в дитячій кімнаті.

Додаткова установка обігрівача у дитячій може стати в нагоді, якщо:

Ще не почався опалювальний сезон, а холод уже пробрався до Вас в будинок;

Існуюча система опалення застаріла, і тепло не доходить по старих трубах і радіаторів;

Ви хочете забезпечити теплом окремі зони, де дитина грається, спить або навчається.

Найчастіше в таких випадках вибирають між сучасними підлоговими або настінними обігрівачами конвективного типу або ж розглядають популярний сьогодні варіант – довгохвильове інфрачервоне опалення.

Модельний ряд конвекторів великий, відмінності можуть впливати на ціну. Зазвичай таке опалення дитячих забезпечує необхідну температуру за допомогою вбудованих терморегуляторів, а час, який може пройти після запуску до першого відчуття тепла зазвичай коливається в районі пари годин. В Інтернеті можна зустріти багато фотографій, як креативні батьки намагаються вписати такий обігрівач в інтер'єр і клеять на нього всілякі наклейки або взагалі маскують під підвіконнями за виготовленими панелями. Останнє, до речі, дещо зменшує ефективність роботи конвектора, оскільки перешкоджає вільному проникненню теплого повітря в іншу частину дитячої.

Інфрачервоні обігрівачі – це прогресивний варіант для опалення дитячої кімнати, що дозволить забути про багатьох «класичних» проблеми повітряного опалення, таких як значні тепловтрати, накопичення теплого повітря під стелею, необхідність постійно підтримувати інтенсивну роботу обігрівача, а іноді навіть і такі неприємності, як шум і висушування повітря.

Що хорошого може дати інфрачервоне опалення в дитячій:

Завжди прогріте підлогове покриття без установки системи «тепла підлога», а також теплі навколишні предмети;

Зменшення протягів завдяки можливості використовувати інфрачервоний обігрівач як теплову завісу в отворах;

Чистий, з нормальною вологістю повітря, який не буде небезпечний для легень дитини;

100% недоступність обігрівача для допитливої дитини, оскільки тільки особливість ІЧ променів дозволяє встановити обігрівач на стелі;

  Красивый внешний вид и безопасность, если выбрать настенную керамическую модель инфракрасного обогревателя. Специально для отопления детских можно нанести на такую модель рисунок с любимого мультика ребенка и у вас будет полноценная картина, к которой не страшно будет прикасаться, поскольку поверхность керамических обогревателей не нагревается до критических температур.

   Отдельного внимания заслуживает вопрос о вреде инфракрасных лучей и их влиянии на здоровье ребенка.

     Итак, вредно ли это? Влияние ИК лучей на организм человека зависит от их длины. В нашем инфракрасном оборудовании используется длинноволновое тепловое излучение, которое проникает только в верхние ткани тела человека на глубину до 4-5 мм. Такое воздействие не причиняет никакого вреда, а во время медицинских исследований даже было замечено, что оно запускает регенерирующие процессы, способствует хорошему кровообращению, в то время как коротковолновое инфракрасное излучение может вызывать покраснения, аллергию, перегревания и даже тепловой удар. Таким чином, довгохвильові ІЧ обігрівачі абсолютно безпечні для дитини і замінюють взимку сонечко, м'яко і рівномірно прогріваючи все навколо.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner