Кошик
89 відгуків

Опалення гаража порівняння систем опалення

Опалення гаража порівняння систем опалення

Щоб зробити опалення гаража і не прогадати з економічністю обраної системи, пропонуємо порівняти кілька варіантів, які найчастіше встановлюють власники гаражів.

Водяна система опалення з прокладкою труб і встановленням котла

Якщо не підтискає час і холоду ще не скоро, можна спробувати створити таку систему з саморобним котлом. Для цього достатньо закупити трубопровідну арматуру, радіатор зібрати простий котел або купити буржуйку/булерьян, які будуть працювати на одному з популярних видів палива. Така система досить ефективна для великих гаражів, де може стояти кілька автомобілів або зберігатися господарський інвентар та інше. Однак до мінусів можна віднести час, який необхідно витратити на облаштування системи, відносну небезпечність – якщо робити таке опалення гаража своїми руками, то слід заздалегідь врахувати багато тонкощів і без певного досвіду не рекомендується займатися підключенням даного обладнання. Не дарма ми згадали і про площу гаража, оскільки для такої системи опалення потрібно досить вільного простору: після установки радіаторів і котла стіни і якась частина приміщення буде менш доступною. Такий варіант опалення великого гаража досить надійний та ефективний, якщо все грамотно облаштувати, проте не зовсім вигідний за ціною, оскільки необхідно закупити матеріали і надалі забезпечити запас палива.

Опалення гаража електрикою.

Другий основний варіант, яким користуються для опалення приватних гаражів з шлакоблоку, цегли та інших звичних матеріалів.

Електричний обігрів гаража можна влаштувати за допомогою:

конвекторів;

повітряних гармат;

інфрачервоних обігрівачів;

   1. Електричні конвектори ефективні на невеликій площі і працюють на прогрівання повітря в приміщенні.

electricheski_konvector

Кріплять, як правило, такі обігрівачі на стіну, тому відразу враховуйте наявність вільного місця у гаражі. Головний плюс конвекторів – це простота установки, а також контролю температури з допомогою вбудованих термостатів. У мінуси роботи подібних пристроїв традиційно включають те, що нагріте повітря незмінно піднімається вгору, а значить, потрібно досить багато часу, щоб відчути перші результати від опалення гаража подібним чином, у зв'язку з цим і вологість буде випаровуватися повільніше.

   2. Повітряні гармати: такий варіант опалення гаража електрикою вимагає менше енергії від власника гаража.

vozdyshnay_pyshka

     Достаточно купить и подключить к сети такой обогреватель, чтобы начать отапливать свой гараж. Однако воздушные пушки не лишены всех минусов конвекторов, поскольку так же работают, пропуская через нагревательный элемент воздух, однако дополнительно раздувая его. Совершенно не подойдет для обогрева гаража, в котором не доделан ремонт и есть опасность раздуть какие то сыпучие вещества, пыль и подобное, поскольку поток воздуха от пушки довольно мощный. Также во время работы присутствует не очень приятный шум.

   3. Інфрачервоні довгохвильові обігрівачі, мабуть, самий сучасний і економічний варіант опалення приватного гаража.

infrakrasnoe_otoplenie_garagha

     Первое, что отличает инфракрасные панели от других видов отопления – это возможность значительно сэкономить место и закрепить их под потолком, в том числе, на балках или осветительных конструкциях. Такое отопление еще часто называют лучистым, поскольку инфракрасные лучи воздействуют на окружающие поверхности и предметы в помещении с целью прямого прогрева. Таким образом, создается большое количество источников тепла и только после этого идет вторичная отдача тепла в воздух. Благодаря этому сокращаются теплопотери и можно сэкономить до 40% затрат по сравнению с другими способами обогрева.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner