Кошик
89 відгуків

Промислові інфрачервоні обігрівачі для опалення цеху, складу

 Промислові інфрачервоні обігрівачі для опалення цеху, складу.

Вимоги до промислового обігріву значно відрізняються від тих, які ми висуваємо до побутового опалювального устаткування. Для якісного прогріву великих виробничих або складських приміщень необхідно, щоб промислові обігрівачі володіли наступними характеристиками:

Потужність 1500 Вт – наприклад, моделі інфрачервоних довгохвильових обігрівачів Теплов П2000, П3000, П4000, а також моделі средневолновых обігрівачів У1500, У4000, У6000 спеціально розроблені для великих навантажень в виробничих приміщеннях.

Можливість установки на висоті від 4 до 20 метрів – цехи, склади та інші подібні приміщення відрізняються великими габаритами, тому система опалення повинна бути дієвою навіть на великій висоті підвісу.

Гнучкість системи опалення промислових будівель – можливість установки окремих опалювальних модулів над робочими місцями (локальне опалення), у побутових приміщеннях, відсіках з обладнанням та іншим.

Можливість монтажу на освітлювальних конструкціях, арматурі – конструкції обігрівача повинна передбачати кріплення на спеціальні кронштейни або троси.

otoplenie-promishlennih-cehov

Довгий час для опалення цеху і складу використовувалися конвектори або повітряні системи з подачею гарячого повітря через вентиляцію. Для економії коштів доводилося зменшувати теплопостачання і допускати «недотопы», з-за того, що обсяги повітряних мас, в промислових приміщеннях, потребують тривалого та інтенсивного прогрівання.

Інфрачервоне опалення допоможе уникнути таких проблем, оскільки випромінюване тепло безпосередньо поглинається всіма поверхнями, загороджувальними конструкціями і предметами, які оточують людину. Повітря при цьому отримує залишкову кількість тепла – приблизно 20%, що позитивно позначається на результатах роботи системи, а саме: людина відчуває тепло вже через кілька хвилин після запуску, а навколишні предмети починають поступово віддавати зайве тепло.

Таким чином, на робочому місці промислові інфрачервоні обігрівачі створять комфортну обстановку і убезпечать працівників від застуди. Їх також можна використовувати як:

Теплову завісу у віконних і дверних отворах;

Опалення для обладнання і трубопроводів;

Обладнання для швидкої сушки, проти обмерзання, кристалізації речовин;

Та інше.

Опалення промислових будівель в Україні: приклади

Промисловий електрообігрів інфрачервоними обігрівачами в Україні не менш популярний, ніж за кордоном. За останні п'ять років даним видом опалення скористалися такі великі промислові підприємства і складські комплекси, як:

ДнепроСпецМаш, р. Дніпро

ДП «НАРП», р. Миколаїв

Нова Пошта

ТОВ «Агрософт»

ТОВ «Дамфи», р. Дніпро

Київський електровагоноремонтний завод

«Іберус-Київ»

«Укр-Ленд» р. Харків

Завдяки установці в якості опалення цеху або складу інфрачервоного обладнання, підприємства позбулися 60-70% тепловтрат, які виникали при піднятті нагрітого повітря вгору, забезпечили належні умови праці для працівників і досягли економії від 15 до 30% у порівнянні з традиційними системами опалення.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner