Кошик
89 відгуків

Переваги опалення інфрачервоними обігрівачами

Переваги опалення інфрачервоними обігрівачами

Багаторічний досвід застосування технологій інфрачервоного опалення в побуті і промисловості, відгуки і результати, дозволяють з упевненістю говорити про переваги інфрачервоних систем перед традиційними системами опалення.

          Інфрачервоні панелі опалення безпосередньо переносять тепло з допомогою інфрачервоних променів в тверді предмети і поверхні. У свою чергу нагріті предмети і поверхні, вже додатково віддають тепло навколишньому середовищу, рівномірно розподіляючи його. Таким чином, виключається циркуляція потоків повітря, а значить жодної пилу.

          Ще один важливий позитивний момент, за рахунок того, що прогріваються в першу чергу предмети, а не повітря, Ви вільно при необхідності можете провітрювати приміщення, практично без втрат тепла. Так як предмети залишаються теплими, обігрівачів не потрібно буде протоплювати приміщення заново. 

Інфрачервоне опалення

Інфрачервоні промені безпосередньо зігрівають людини, минаючи перешкоди проміжної середовища – повітря – які в інших системах опалення використовується, як провідник тепла.

          Інфрачервоні обігрівачі мають наступні плюси:

          Мінімальний час отримання перших результатів після запуску системи опалення: вже через 20-30 хвилин Ви відчуєте підвищення температури за рахунок прямого прогріву приміщення – так зване первинне опалення, вторинне відбувається після того, як нагріті предмети почнуть віддавати своє тепло в повітря.
          Відсутність шуму під час роботи, відсутність циркуляції частинок пилу і мікробів. Інфрачервоне опалення будинку, квартири, навчальних і лікувальних закладів буде максимально комфортним і безпечним, оскільки не задіює повітря під час роботи, а значить, не посилює його циркуляцію і не висушує, як звичайні конвектори і не створює цим зайвого шуму.
          97% споживаної ІК обігрівачами електричної енергії йде на обігрів приміщення. Це на 15-20% більше в порівнянні з іншими системами опалення. Завдяки високому коефіцієнту корисної дії (ККД), витрати на опалення будуть на порядок менше в порівнянні з іншими системами опалення, і Ви не будете переплачувати за недошедшее до Вас тепло.
          Швидкий і простий монтаж: розрахувавши і спланувавши систему, інфрачервоні панелі опалення можна в найкоротший час закріпити і з'єднати у систему, контрольовану терморегуляторами.
          Відсутність паперової тяганини, пов'язаної з отриманням дозволів на встановлення систем опалення.
          Сучасні моделі ІК обігрівачів ергономічні. Існує можливість встановлення обігрівачів практично на будь-яку поверхню: на стіну, на стелю, підлогове розміщення. Крім того за способом кріплення: підвісні, з різними поворотними кронштейнами і т. д.
          За рахунок високої конкуренції на ринку опалювальної техніки, інфрачервоне обладнання з кожним роком стає більш досконалішим з точки зору якості, ціни та показників енергоефективності.
Інфрачервоне опалення вже довело свою перевагу над традиційними видами опалення. Завдяки чому і користується такою популярністю на ринку опалювального обладнання. Серед широкого асортименту інфрачервоного опалення, навіть самий вибагливий покупець безумовно знайде для себе щось вартісне і підходяще.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner