Кошик
89 відгуків

Рамки для терморегуляторів

Установка устаткування, що дозволяє забезпечити контроль над інтенсивністю нагріву елементів системи опалення, здатна захистити техніку від псування і забезпечити суттєву економію коштів. В даному розділі зібрані рамки для терморегуляторів різних моделей. Залежно від цільового призначення конкретної торгової позиції, вони можуть мати значні відмінності в дизайні і конструкції. Наприклад, установчі рамки терморегуляторів використовуються безпосередньо в процесі монтажу пристрою. Метод установки відрізняється в залежності від типу пристрою. Наприклад, ряд моделей передбачає вбудовування в стіну, інші можуть функціонувати тільки при настінному монтажі. 

Також можна знайти декоративні рамки. Ці елементи розраховані на створення стильного зовнішнього вигляду устаткування і дозволяють максимально гармонійно вписати регулятор в інтер'єр приміщення. Це вкрай важливо, адже в більшості випадків, доведеться встановлювати такий прилад в кожній кімнаті.

Товар доступний для замовлення в різних кількостях. В залежності від обсягів, діють знижки. Звертайтеся.

 

Навіщо потрібні установчі рамки терморегуляторів

Пропоновані установчі рамки терморегуляторів потрібні для коректного монтажу контрольно-регулюючого пристрою. Зверніть увагу, що даний елемент повинен відповідати габаритним розмірам регулятора. Також цей пристрій потребує додаткового декоративного фасаду. 

Всі моделі рамок терморегуляторів, представлені в даному розділі, відрізняються рядом таких важливих переваг:

  • акуратним виробництвом;

  • наявністю всіх технічних отворів;

  • матеріалом виготовлення, стійким до впливу навколишнього середовища.

Дані рамки не змінять свій відтінок з часом, не втратять зовнішнього вигляду при контакті з вологою. Однак, слід звернути увагу, що даний товар не має серйозної гідрозахисту, тому не рекомендується установка ванних і інших приміщеннях з підвищеною вологістю.

 

Великий вибір рамок для терморегуляторів

В каталозі компанії «Проект-Сервіс» можна знайти установчі рамки для терморегуляторів різних моделей від різних виробників. У разі необхідності, ви зможете задати питання по сумісності вироби з конкретним варіантом регулятора.

Продукція відправляється в різні регіони України. В залежності від об'ємів замовлення, діють вигідні знижки. Всі пропоновані товари є оригінальною продукцією зазначеної марки, мають сертифікати якості.

Замовляйте рамки терморегуляторів недорого.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner