Кошик
89 відгуків

(Готові рішення) Інфрачервоні нагрівачі для побутових приміщень

У групі зібрані рішення з часто зустрічними запитами покупців. Слугують для розуміння орієнтовної вартості, у разі рішення купити інфрачервоне опалення. У разі потреби звертайтеся до нашого фахівця за консультацією.

Поява не очевидних характеристик:

Різниця основного та додаткового опалення.
  • Основне опалення — обігрівання приміщення без наявності допоміжних джерел тепла (центральне опалення немає).
  • Додаткове опалення — є центральне опалення, якого недостатньо для створення комфортної температури в приміщенні. Нагрівач застосовується для догрівання кімнати.
  • Взимку витрат теплової потужності потрібно на лад більше, ніж навесні або восени. Нагрівач у міжсезоння обсипає велику площу, приблизно зібрану з площею додаткового опалення взимку.

Приклад: Стельовий ІЧ нагрівач Б1000 (1000 Вт) опалить: - до 10 м2 — основне опалення взимку (-20...-23 °C на вулиці); - до 20 м2 — додаткове опалення; - до 20 м2 — основне опалення в міжсезоння (0...-4 °C на вулиці);

Різна площа опалення за однакової потужності нагрівачів різних виробників.

Приклад. Два прилади однакової потужності — 1000 Вт:

  • Настінний нагрівач Ensa cr1000: основне опалення (до 16-18 м2), додаткове (19-21 м2);
  • Нагрівач стельовий теплів Б1000: основне опалення (10 м2), додаткове (20 м2);

Характеристики вказані з різних умов тепловтрати приміщенням 50 Вт/м2 (настінні) і 100 Вт/м2 (стельові). Виробник настінних нагрівачів рекомендує розрахунок із умов 50 Вт/м2, стельових із умов 100 Вт/м2 (норми СНІП). На практиці, більшість житлових приміщень мають тепловтрати приблизно 70-80 Вт/м2, відповідно:

  • Настінного нагрівача Ensa 1000(1 кВт) у холодну зиму буде недостатньо для 18 м2;
  • Стельовий нагрівач Теплів Б1000 (1 кВт) має запас потужності опалення площі до 10 м2, що в принципі правильно;
Чи потрібний запас потужності?

Ми рекомендуємо підбирати потужність опалювального приладу з запасом 15-20%, для компенсації: вентиляція, низького напруга мережі, випадки міцних морозів взимку.

Нагрівачі більшої потужності споживають більше?

Терморегулятор оптимізує роботу системи опалення. Для підтримки потрібної температури в приміщенні досить перекрити кількість тепловтрат. Після прогрівання приміщення терморегулятор автоматично вимкне нагрівач і увімкне коли температура в кімнаті знизиться нижче заданої. Нагрівач із запасом потужності швидше прогріє приміщення і вимкнеться, але під час роботи більше навантажує мережу. У приладу меншої потужності нижче навантаження на мережу, але прогрівання тієї ж площі займе більше часу. Середнє споживання (Вт/год) обох приладів із терморегулятором однаковий.

Економність

Економність роботи інфрачервоних нагрівачів залежить від енергоефективності приміщення й роботи терморегулятора, і не залежить від матеріалів, із яких виготовлений корпус опалювального приладу (металевий/керамічний тощо). Будь-який нагрівач без терморегулятора споживає номінальну потужність.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner