Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кондиціонер Haier Jade AS25JBJHRA-W/1U25JEJFRA інверторний
Jade Inverter - інноваційний кімнатний кондиціонер від бренду Haier, адже поєднує в собі функції кондиціонування та очищення повітря. Так, ця модель не тільки підтримуватиме комфортну температуру в кімнаті, але й допоможе впоратися з забрудненим повітрям. Крім того, цей кондиціонер в кімнату має супертихий режим роботи, працює на новому озонобезпечному холодоагенті R32 та ефективно може обігрівати приміщення в холодну пору до -15⁰C, що особливо цінно, якщо вас цікавить обігрів кондиціонером. Саме тому ця сучасна модель стала фаворитом на європейському ринку. Self-Clean - чистота, що захищає ваше здоров’я! Технологія Self-Clean ефективно видаляє мікроби, бактерії, грибок та інші шкідливі мікроорганізми, що накопичуються між пластинами теплообмінника, методом заморожування. Це гарантує бездоганну чистоту повітря та забезпечує здорове середовище у вашому домі. STERI-CLEAN 56°C - стерилізація для чистого повітря! Технологія стерилізації нагріває теплообмінник до 56°C і утримує цю температуру протягом 30 хвилин після активації. Це забезпечує повне стерилізування внутрішнього блоку, знищуючи віруси та мікроорганізми, що знаходяться всередині. Чисте повітря без компромісів - для вашого здоров'я і комфорту! Wind-Fee - прохолода без протягів! Функція Wind-Fee забезпечує ефективне охолодження без прямого потоку повітря, що створює комфорт без неприємного відчуття холоду. Завдяки спеціальній конструкції жалюзі з додатковими отворами, прохолодне повітря рівномірно розподіляється в приміщенні - вам не буде ні жарко, ні холодно. М’який мікроклімат для щоденного затишку! Wi-Fi керування - контроль з будь-якої точки світу! Керуйте кондиціонером Haier зі смартфона через застосунок "hOn" - увімкніть охолодження дорогою з роботи або перевірте температуру, не встаючи з дивана. Максимальний комфорт у ваших руках, коли завгодно і де завгодно! Ecosensor - інтелектуальний контроль за комфортом і енергозбереженням! Функція Ecosensor автоматично регулює повітряний потік, реагуючи на присутність людей. Вона забезпечує оптимальний мікроклімат, підтримуючи комфортну температуру в будь-який час дня або ночі. Коли темніє, активується режим сну, а при відсутності людей кондиціонер через 20 хвилин переходить в енергоефективний режим економії. Прохолодний потік у жару, безпечне уникнення обдування при холоді - максимальний комфорт без зайвих витрат! Супертихий - працює настільки тихо, що ви цього навіть не помітите! Завдяки надтихому режиму всього 15 дБ(A), кондиціонери Haier створюють ідеальні умови для сну, роботи або відпочинку, не порушуючи тишу. Це тихіше, ніж шепіт - ви відчуєте прохолоду, але не почуєте шуму. Комфорт, який не заважає вашому життю!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага внутрішнього блоку, кг | 12 |
| Вага зовнішнього блоку, кг | 29,8 |
| Витрата повітря, м.куб./год | 600 |
| Діаметри труб, мм (газова) | 9.52 |
| Діаметри труб, мм (рідинна) | 6.35 |
| Діапазон зовн. роб. темп., °C | від -15°C до +43°C |
| Коефіцієнт SEER/SCOP | 8,75/5,1 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 |
| Марка компресора | Panasonic |
| Потужність, тис BTU | 9 |
| Мінімальна температура обігріву | до -15°C |
| Напруга живлення | 1Ph, ∼230V, 50Hz |
| Номінальна споживана потужність, кВт (обігрів) | 0,66 |
| Номінальна споживана потужність, кВт (охолодження) | 0,57 |
| Площа кондиц., м2 | до 25 |
| Розмір внутрішнього блоку, ШхГхВ | 923x215x320 |
| Розміри зовнішнього блоку, ШхГхВ | 800x275x553 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ | 15-29-32-36 |
| Рівень шуму зовнішнього блоку, дБ | 47 |
| Серія | Jade Inverter |
| Теплопродуктивність, кВт | 4.2 |
| Тип дисплея блоку | Прихований |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип холодоагенту | Фреон R32 |
| Функції | 3D-повітряний потік, Eco Sensor, Puri-Clean, Self-Clean, Self-Hyigene, Wi-Fi керування, Wind-Free, Легка установка, Супертихий |
| Холодопродуктивність, кВт | 2.6 |
- Ціна: 42 975 ₴









