вверхвниз

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кондиціонер Haier Expert Inverter AS25XCAHRA/1U25MEHFRA тепловий насос
EXPERT INVERTER - передова технологія очищення повітря від вірусів та бактерій, укладена у сучасний дизайн. Мінімалістичний корпус розроблений таким чином, щоб забезпечити легкий доступ до компонентів пристрою: піддону для крапель, вентилятора та його двигуна . Це робить очищення та обслуговування пристрою ще швидше. Кондиціонер інверторного типу EXPERT INVERTER має функцію стерилізації UV-C PRO, що гарантує максимально ефективне очищення повітря. Ультрафіолетова лампа PRO VERSION - стерильна чистота з науковою точністю! Новітня УФ-лампа другого покоління у кондиціонерах Haier EXPERT INVERTER ефективно очищує не лише внутрішній блок, а й усе повітря в приміщенні. Завдяки вдосконаленій літій-подібній конструкції довжиною 40 мм, лампа генерує іонізовані частинки, які знищують до 99,991% вірусу SARS-CoV-2 (тестовано в лабораторії Texcell, Париж). Більше, ніж просто фільтрація - це справжня стерилізація для вашого здоров’я! Self-Clean - чистота, що захищає ваше здоров’я! Технологія Self-Clean ефективно видаляє мікроби, бактерії, грибок та інші шкідливі мікроорганізми, що накопичуються між пластинами теплообмінника, методом заморожування. Це гарантує бездоганну чистоту повітря та забезпечує здорове середовище у вашому домі. STERI-CLEAN 56°C - стерилізація для чистого повітря! Технологія стерилізації нагріває теплообмінник до 56°C і утримує цю температуру протягом 30 хвилин після активації. Це забезпечує повне стерилізування внутрішнього блоку, знищуючи віруси та мікроорганізми, що знаходяться всередині. Чисте повітря без компромісів - для вашого здоров'я і комфорту! Простота чищення - комфорт без турбот! Кондиціонери Haier оснащені конструкцією, що спрощує процес чищення: знімні фільтри та доступ до важливих елементів без зайвих зусиль. Легко підтримувати кондиціонер у чистоті, гарантуючи ефективну роботу та довговічність! Wi-Fi керування - контроль з будь-якої точки світу! Керуйте кондиціонером Haier зі смартфона через застосунок "hOn" - увімкніть охолодження дорогою з роботи або перевірте температуру, не встаючи з дивана. Максимальний комфорт у ваших руках, коли завгодно і де завгодно! Ecosensor - інтелектуальний контроль за комфортом і енергозбереженням! Функція Ecosensor автоматично регулює повітряний потік, реагуючи на присутність людей. Вона забезпечує оптимальний мікроклімат, підтримуючи комфортну температуру в будь-який час дня або ночі. Коли темніє, активується режим сну, а при відсутності людей кондиціонер через 20 хвилин переходить в енергоефективний режим економії. Прохолодний потік у жару, безпечне уникнення обдування при холоді - максимальний комфорт без зайвих витрат!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага внутрішнього блоку, кг | 11.3 |
| Вага зовнішнього блоку, кг | 30.4 |
| Витрата повітря, м.куб./год | 730 |
| Діаметри труб, мм (газова) | 9.52 |
| Діаметри труб, мм (рідинна) | 6.35 |
| Діапазон зовн. роб. темп., °C | від -20°C до +43°C |
| Коефіцієнт SCOP/COP | 4.8/4.5 |
| Коефіцієнт SEER/EER | 8.5/4.5 |
| Колір корпусу | Білий матовий |
| Максимальна довжина магістралі, м | 20 |
| Марка компресора | HIGHLY |
| Потужність, тис BTU | 9 |
| Мінімальна температура обігріву | до -25°C |
| Напруга живлення | 1Ph, ∼220-240V, 50Hz |
| Номінальна споживана потужність, кВт (обігрів) | 0,89 |
| Номінальна споживана потужність, кВт (охолодження) | 0,65 |
| Площа кондиц., м2 | до 25 |
| Розмір внутрішнього блоку, ШхГхВ | 895х236х313 |
| Розміри зовнішнього блоку, ШхГхВ | 800х275х553 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ | 16/25/32/39 |
| Рівень шуму зовнішнього блоку, дБ | 47 |
| Серія | Expert Inverter |
| Теплопродуктивність, кВт | 3.2 |
| Тип дисплея блоку | Прихований |
| Тип компресора | Тепловий насос повітря-Повітря |
| Тип холодоагенту | Фреон R32 |
| Функції | Eco Sensor, I FEEL, Self-Clean, Wi-Fi керування, Інтелектуальний повітряний потік, Легка установка, Стерилізація 56°C, Супертихий, УФ-лампа PRO VERSION |
| Холодопродуктивність, кВт | 2.8 |
- Ціна: 44 978 ₴









