Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кондиціонер Haier Revive Inverter AS68RDAHRA/1U68WEGFRA-H
Нова модель — інверторний кондиціонер Revive Inverter від Haier забезпечує охолодження та обігрів кімнати забеспечуючи комфорт у ваших домівках. Нова серія укомплектована преміальними функціями, включаючи інтегрований Wi-Fi hOn, Self-Clean, Coanda Plus та Стерилізацію 56°С. Новий Revive також має A++ енергоефективність та низький рівень шуму. Self-Clean - чистота, що захищає ваше здоров’я! Технологія Self-Clean ефективно видаляє мікроби, бактерії, грибок та інші шкідливі мікроорганізми, що накопичуються між пластинами теплообмінника, методом заморожування. Це гарантує бездоганну чистоту повітря та забезпечує здорове середовище у вашому домі. Супертихий - працює настільки тихо, що ви цього навіть не помітите! Завдяки надтихому режиму всього 15 дБ(A), кондиціонери Haier створюють ідеальні умови для сну, роботи або відпочинку, не порушуючи тишу. Це тихіше, ніж шепіт - ви відчуєте прохолоду, але не почуєте шуму. Комфорт, який не заважає вашому життю! Інтелектуальний потік Dual-Blade - комфортне повітря саме там, де потрібно! У режимі охолодження повітря спрямовується до стелі, минаючи прямий обдув, а в режимі обігріву - тепле повітря направляється до підлоги для рівномірного прогріву. Інноваційна система Dual-Blade забезпечує природну циркуляцію та збалансовану температуру в кожній зоні приміщення. Розумне керування комфортом - без протягів і температурних перепадів! STERI-CLEAN 56°C - стерилізація для чистого повітря! Технологія стерилізації нагріває теплообмінник до 56°C і утримує цю температуру протягом 30 хвилин після активації. Це забезпечує повне стерилізування внутрішнього блоку, знищуючи віруси та мікроорганізми, що знаходяться всередині. Revive Inverter від Haier — чисте повітря без компромісів для вашого здоров'я та комфорту!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага внутрішнього блоку, кг | 11.6 |
| Вага зовнішнього блоку, кг | 32.7 |
| Витрата повітря, м.куб./год | 2500 |
| Діаметри труб, мм (газова) | 12.7 |
| Діаметри труб, мм (рідинна) | 6.35 |
| Діапазон зовн. роб. темп., °C | від -15°C до +43°C |
| Клас енергоефективності | А++/А+ |
| Коефіцієнт SEER/SCOP | 6.7/4.0 |
| Марка компресора | HIGHLY |
| Мoдель | AS68RDAHRA/1U68MRAFRA |
| Потужність, тис BTU | 24 |
| Мінімальна температура обігріву | до -15°C |
| Напруга живлення | 1Ph, ∼220-240V, 50Hz |
| Номінальна споживана потужність, кВт (обігрів) | 1.74 |
| Номінальна споживана потужність, кВт (охолодження) | 2.0 |
| Площа кондиц., м2 | до 70 |
| Розмір внутрішнього блоку, ШхГхВ | 975/222/318 |
| Розміри зовнішнього блоку, ШхГхВ | 800/280/553 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ | 47/45/37/29 |
| Рівень шуму зовнішнього блоку, дБ | 68/57 |
| Серія | Revive Inverter |
| Теплопродуктивність, кВт | 6.3 |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип холодоагенту | Фреон R32 |
| Функції | 24-годинний таймер, Self-Clean, Wi-Fi керування, Антикорозійний захист, Захист компресору, Інтелектуальний повітряний потік, Комфортний сон, Прихований LCD – дисплей, Стерилізація 56°C, Супертихий до 18 дБ(А) |
| Холодопродуктивність, кВт | 6.2 |
- Ціна: 42 957 ₴









