
Кондиціонер HEC Inverter HSU-18LT (до 45м2, інверторний)
- В наявності
- Код: 3030859059
29 627 ₴
Кондиціонер HEC Inverter HSU-18LT
Новий інверторний кондиціонер HEC Inverter 2024, з сучасним дизайном та розширеним функціоналом! HEC - Haer Electric Company. Відтепер доступне дистанційне керування кондиціонером, завдяки вбудованому Wi-Fi модулю. Технологія самоочистки внутрішнього блоку дозволить насолоджуватись свіжим та здоровим повітрям. Кондиціонер, що повністю задовільнить ваші очікування, і стане незамінним помічником для створення комфорту у вашому домі чи офісі.
Wi-Fi керування - комфорт на відстані дотику! Контролюйте кондиціонер HEC з будь-якого місця через застосунок Tuya Smart. Вмикайте охолодження ще до приходу додому, щоб завжди повертатися в приємну прохолоду. Ідеальний клімат - саме тоді, коли вам потрібно!
Супертихий - комфорт без зайвих звуків! У режимі “Тихий” кондиціонери HEC працюють майже непомітно - лише 18 дБ завдяки сучасній технології шумозниження. Ідеальний мікроклімат для сну, роботи чи відпочинку без жодного дискомфорту. Насолоджуйтесь тишею щодня!
Підігрів піддону - безперебійна робота навіть у мороз! Завдяки вдосконаленій конструкції нижньої панелі зовнішнього блоку з вбудованим нагрівачем та додатковими зливними отворами, кондиціонери HEC ефективно запобігають замерзанню. Надійне тепло та стабільна робота навіть у найхолодніші дні!
Super Cooling - надійне охолодження навіть у найсуворіших умовах! Кондиціонери HEC з інверторною технологією забезпечують стабільну роботу в режимі охолодження навіть при зовнішній температурі до -30 °C. Ідеально підходять для серверних та технічних приміщень, де потрібне точне дотримання температури з похибкою не більше 1 °C. Максимальна точність і холод без компромісів - саме там, де це критично!
Self-Clean - чистота, що захищає ваше здоров’я! Технологія Self-Clean ефективно видаляє мікроби, бактерії, грибок та інші шкідливі мікроорганізми, що накопичуються між пластинами теплообмінника, методом заморожування. Це гарантує бездоганну чистоту повітря та забезпечує здорове середовище у вашому домі.
- Тип компресора: Инверторний
- Потужність, тис BTU: 18
- Площадь комнаты: до 50м2
- Холодопродуктивність: 4,6 кВт
- Теплопродуктивність: 4,6 кВт
- Споживання(охолодження): 1,5 кВт
- Споживання(обігрів): 1,35 кВт
- Коефіцієнт SEER/EER: 6.3/3.07
- Клас енергоефективності: А++/А+++
- Напруга живлення: 1Ph, ∼220-240V, 50Hz
- Витрата повітря: 700 м3/год
- Фреон R32
- Марка компрессора: HIGHLY
- Рівень шуму внутрішнього блоку: 28/35/40/44 дБ
- Розмір внутрішнього блоку, ШхГхВ: 865x200x290 мм
- Вага внутрішнього блоку: 8,7 кг
- Розміри зовнішнього блоку, ШхГхВ: 800/275/553
- Вага зовнішнього блоку: 29,2 кг
- Рівень шуму зовнішнього блоку: 54 дБ
- Колір корпусу: Білий
- Діапазон зовнішніх температур (ОХОЛОДЖЕННЯ): -30°C ~ + 43°C
- Діапазон зовнішніх температур (ОБІГРІВ): -15°C ~ + 24°C
- 24-годинний таймер, Self-Clean, Wi-Fi керування, Автостарт, Інтелектуальний повітряний потік, Комфортний сон, Протяжний повітряний потік, Режим TURBO, Супертихий
- Мінімальна температура (ОБІГРІВ): до -15°C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HEC |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 18 BTU/г |
| Потужність обігріву | 4600 Вт |
| Потужність охолодження | 4600 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип компресора | Інверторний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1500 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1350 Вт |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 290 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 865 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 200 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 553 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 800 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 275 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 1Ph, ∼220-240V, 50Hz |
| Серія | HEC Inverter |
| Потужність, тис BTU | 18 |
| Площа кондиц., м2 | до 50 |
| Діапазон зовнішніх робочих температур при охолодженні, °C | від -30°C до +43°C |
| Номінальна споживана потужність, кВт (обігрів) | 1.35 |
| Вага внутрішнього блоку, кг | 8.7 |
| Теплопродуктивність, кВт | 4.6 |
| Розмір внутрішнього блоку, ШхГхВ | 865x200x290 |
| Вага зовнішнього блоку, кг | 29.2 |
| Функції | 24-годинний таймер, Self-Clean, Super Cooling, Wi-Fi керування, Автостарт, Комфортний сон, Підігрів піддону, Протяжний повітряний потік, Режим TURBO, Супертихий |
| Коефіцієнт SEER/EER | 6.3/3.07 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ | 28/35/40/44 |
| Холодопродуктивність, кВт | 4.6 |
| Рівень шуму зовнішнього блоку, дБ | 54 |
| Марка компресора | SANYO |
| Витрата повітря, м.куб./год | 700 |
| Розміри зовнішнього блоку, ШхГхВ | 800/275/553 |
| Номінальна споживана потужність, кВт (охолодження) | 1.5 |
| Діаметри труб, мм (газова) | 12.7 |
| Тип холодоагенту | Фреон R32 |
| Мінімальна температура обігріву | до -15°C |
| Діаметри труб, мм (рідинна) | 6.35 |
| Клас енергоефективності | А++/А+++ |
| Діапазон зовнішніх робочих температур при обігріві, °C | від -15°C до ~ +24°C |
- Ціна: 29 627 ₴




