вверхвниз

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кондиціонер інверторний Haier Pearl Inverter 2024 AS50PR/1U50MEGFRA-H
Pearl Inverter 2024 поєднує улюблений дизайн з оновленим функціоналом. Його лаконічний матовий дизайн впишеться в будь-який інтер'єр, підкреслюючи вишуканий смак власника.Що змінилось:
- Функція IFEEL: Налаштування роботи кондиціонера відповідно до температури у місці, де знаходиться пульт керування.
- Пульт керування: Оновлення з YR-HE до нової, зручнішої версії HJ.
- УФ PRO лампа: Ультрафіолетова лампа другого покоління.
- Технічне опалення +10⁰С: Підтримка температури +10⁰С для запобігання заморожування приміщення.
- Автоматичні вертикальні жалюзі: Автоматичне регулювання повітряного потоку вправо-вліво.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага внутрішнього блоку, кг | 11.6 |
| Вага зовнішнього блоку, кг | 32.7 |
| Витрата повітря, м.куб./год | 900 |
| Діаметри труб, мм (газова) | 12.7 |
| Діаметри труб, мм (рідинна) | 6.35 |
| Діапазон зовн. роб. темп., °C | від -20°C до +43°C |
| Колір корпусу | Білий матовий |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 |
| Марка компресора | HIGHLY |
| Потужність, тис BTU | 18 |
| Мінімальна температура обігріву | до -20°C |
| Напруга живлення | 1Ph, ∼220-240V, 50Hz |
| Номінальна споживана потужність, кВт (обігрів) | 1,4 |
| Номінальна споживана потужність, кВт (охолодження) | 1,55 |
| Площа кондиц., м2 | до 50 |
| Розмір внутрішнього блоку, ШхГхВ | 975x220x320 |
| Розміри зовнішнього блоку, ШхГхВ | 800x275x553 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ | 28-35-40-44 |
| Рівень шуму зовнішнього блоку, дБ | 65 |
| Серія | Pearl Inverter |
| Теплопродуктивність, кВт | 5.2 |
| Тип дисплея блоку | Прихований |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип холодоагенту | Фреон R32 |
| Холодопродуктивність, кВт | 5.0 |
- Ціна: 47 085 ₴









