
Кондиціонер Haier Pearl AS25PR (до 25м2, інверторний)
- В наявності
- Код: 3030859051
29 584 ₴
Кондиціонер інверторний Haier Pearl Inverter 2024 AS25PR/1U25YEGFRA-H1
Pearl Inverter 2024 поєднує улюблений дизайн з оновленим функціоналом. Його лаконічний матовий дизайн впишеться в будь-який інтер'єр, підкреслюючи вишуканий смак власника. Що змінилось:
- Функція IFEEL: Налаштування роботи кондиціонера відповідно до температури у місці, де знаходиться пульт керування.
- Пульт керування: Оновлення з YR-HE до нової, зручнішої версії HJ.
- УФ PRO лампа: Ультрафіолетова лампа другого покоління.
- Технічне опалення +10⁰С: Підтримка температури +10⁰С для запобігання заморожування приміщення.
- Автоматичні вертикальні жалюзі: Автоматичне регулювання повітряного потоку вправо-вліво.
Ультрафіолетова лампа PRO VERSION - стерильна чистота з науковою точністю! Новітня УФ-лампа другого покоління у кондиціонерах Haier EXPERT INVERTER ефективно очищує не лише внутрішній блок, а й усе повітря в приміщенні. Завдяки вдосконаленій літій-подібній конструкції довжиною 40 мм, лампа генерує іонізовані частинки, які знищують до 99,991% вірусу SARS-CoV-2. Більше, ніж просто фільтрація - це справжня стерилізація для вашого здоров’я!
Self-Clean - чистота, що захищає ваше здоров’я! Технологія Self-Clean ефективно видаляє мікроби, бактерії, грибок та інші шкідливі мікроорганізми, що накопичуються між пластинами теплообмінника, методом заморожування. Це гарантує бездоганну чистоту повітря та забезпечує здорове середовище у вашому домі.
STERI-CLEAN 56°C - стерилізація для чистого повітря! Технологія стерилізації нагріває теплообмінник до 56°C і утримує цю температуру протягом 30 хвилин після активації. Це забезпечує повне стерилізування внутрішнього блоку, знищуючи віруси та мікроорганізми, що знаходяться всередині. Чисте повітря без компромісів - для вашого здоров'я і комфорту!
Функція I FEEL - розумний комфорт саме там, де ви! У пульті дистанційного керування вбудовано сенсор температури, який передає актуальні дані про клімат саме у тій зоні, де ви перебуваєте. Кондиціонер автоматично підлаштовує свою роботу, забезпечуючи ідеальну температуру безпосередньо поруч із вами. Персоналізований комфорт - розумне рішення на кожен день!
Wi-Fi керування - контроль з будь-якої точки світу! Керуйте кондиціонером Haier зі смартфона через застосунок "hOn" - увімкніть охолодження дорогою з роботи або перевірте температуру, не встаючи з дивана. Максимальний комфорт у ваших руках, коли завгодно і де завгодно!
- Тип компресора: Инверторний
- Потужність, тис BTU: 9
- Площадь комнаты: до 25м2
- Холодопродуктивність: 2,6 кВт
- Теплопродуктивність: 2,8 кВт
- Споживання(охолодження): 0,8 кВт
- Споживання(обігрів): 0,75 кВт
- Коефіцієнт SEER: 6,3
- Коефіцієнт SCOP: 3,23
- Клас енергоефективності: А++/А+
- Напруга живлення: 1Ph, ∼220-240V, 50Hz
- Витрата повітря: 550 м3/год
- Фреон R32
- Марка компрессора: HIGHLY
- Рівень шуму внутрішнього блоку: 18/28/32/37 дБ
- Розмір внутрішнього блоку, ШхГхВ: 805х200х290 мм
- Вага внутрішнього блоку: 8,3 кг
- Розміри зовнішнього блоку, ШхГхВ: 700x245x544
- Вага зовнішнього блоку: 22.8 кг
- Рівень шуму зовнішнього блоку: 62 дБ
- Колір корпусу: Білий
- Діапазон зовнішніх температур (ОХОЛОДЖЕННЯ): -10°C ~ + 43°C
- Діапазон зовнішніх температур (ОБІГРІВ): -20°C ~ + 24°C
- 10°C чергове опалення, 24-годинний таймер, I FEEL, Self-Clean, Wi-Fi керування, Автостарт, Інтелектуальний повітряний потік, Комфортний сон, Легка установка, Підігрів піддону, Прихований LCD – дисплей, Стерилізація 56°C, Супертихий, УФ-лампа PRO VERSION, Автоматичні вертикальні жалюзі
- Мінімальна температура (ОБІГРІВ): до -20°C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 520 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 9 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2800 Вт |
| Потужність охолодження | 2600 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 800 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 750 Вт |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 290 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 805 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 200 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 544 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 700 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 245 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий матовий |
| Напруга живлення | 1Ph, ∼220-240V, 50Hz |
| Серія | Pearl Inverter |
| Потужність, тис BTU | 9 |
| Площа кондиц., м2 | до 25 |
| Номінальна споживана потужність, кВт (обігрів) | 0,75 |
| Діапазон зовн. роб. темп., °C | від -20°C до +43°C |
| Вага внутрішнього блоку, кг | 8.3 |
| Теплопродуктивність, кВт | 2.8 |
| Розмір внутрішнього блоку, ШхГхВ | 805х200х290 |
| Вага зовнішнього блоку, кг | 22.8 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ | 18-28-32-37 |
| Холодопродуктивність, кВт | 2.6 |
| Рівень шуму зовнішнього блоку, дБ | 62 |
| Марка компресора | HIGHLY |
| Витрата повітря, м.куб./год | 550 |
| Розміри зовнішнього блоку, ШхГхВ | 700x245x544 |
| Номінальна споживана потужність, кВт (охолодження) | 0,8 |
| Діаметри труб, мм (газова) | 9.52 |
| Тип дисплея блоку | Прихований |
| Тип холодоагенту | Фреон R32 |
| Мінімальна температура обігріву | до -20°C |
| Діаметри труб, мм (рідинна) | 6.35 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 |
- Ціна: 29 584 ₴









