
Кондиціонер Haier Nordic 2026 (до 35м2, тепловий насос)
- В наявності
- Код: 3030859049
53 707 ₴
Кондиціонер Haier Nordic Inverter 2026 тепловий насос AS35PCHHRA-NR/1U35KEFFRA-NR
Nordic Inverter - це не просто кондиціонер, а інтелектуальний тепловий насос, створений для стабільного обігріву навіть у найсуворіші морози до –30°C.
Завдяки інноваційному інверторному компресору A-PAM, він забезпечує високу ефективність і дозволяє зменшити витрати на опалення до 50%. Ідеальне рішення для холодного клімату - тепло, на яке можна покластися.
Серія представлена також ще у 3-х моделях: для обігріву приміщення до 25м² та для обігріву приміщення до 35м², та обігріву приміщення площею до 50м².
Self-Clean - чистота, що захищає ваше здоров’я! Технологія Self-Clean ефективно видаляє мікроби, бактерії, грибок та інші шкідливі мікроорганізми, що накопичуються між пластинами теплообмінника, методом заморожування. Це гарантує бездоганну чистоту повітря та забезпечує здорове середовище у вашому домі.
Функція I FEEL Пульт керування кондиціонера Haier оснащено вбудованим сенсором температури, який "відчуває" клімат безпосередньо у зоні вашого перебування. Система автоматично регулює потужність і напрям повітря, забезпечуючи ідеальні умови саме для вас. З I FEEL комфорт завжди поруч - розумна технологія, що працює для вашого затишку.
Ультрафіолетова лампа UVC-PRO UVC-PRO - це ультрафіолет другого покоління, що знезаражує повітря та внутрішні елементи кондиціонера, знищуючи до 99,991 % вірусів і бактерій. Разом із технологією STERI-CLEAN 56°C система створює подвійний захист, забезпечуючи дійсно стерильне, безпечне й свіже повітря у вашому домі.
Wi-Fi керування - контроль з будь-якої точки світу! Керуйте кондиціонером Haier зі смартфона через застосунок "hOn" - увімкніть охолодження дорогою з роботи або перевірте температуру, не встаючи з дивана. Максимальний комфорт у ваших руках, коли завгодно і де завгодно!
Обігрів до -30 °C - тепло навіть у справжню зиму! Кондиціонери Haier серії Nordic ефективно працюють на обігрів навіть при екстремальних -30 °C завдяки інноваційному інверторному компресору A-PAM. Надійне джерело тепла у найлютіші морози та можливість скоротити витрати на опалення до 50% - ідеальне рішення для холодного клімату!
Підігрів піддону, Безперебійна робота навіть у мороз! Завдяки вдосконаленій конструкції нижньої панелі зовнішнього блоку з вбудованим нагрівачем та додатковими зливними отворами, кондиціонери Haier ефективно запобігають замерзанню. Надійне тепло та стабільна робота навіть у найхолодніші дні!
- Тип компресора: Тепловий насос "повітря-повітря"
- Потужність, тис BTU: 12
- Площадь комнаты: до 35м2
- Холодопродуктивність: 3,5 кВт
- Теплопродуктивність: 4,2 кВт
- Споживання(охолодження): 0,86 кВт
- Споживання(обігрів): 0,93 кВт
- Коефіцієнт SCOP/COP: 4,60/4,50
- Коефіцієнт SEER/EER: 7,7/4,1
- Клас енергоефективності: А++/А++
- Напруга живлення: 1Ph, ∼220-240V, 50Hz
- Витрата повітря: 700 м3/год
- Фреон R32
- Марка компрессора: HIGHLY
- Рівень шуму внутрішнього блоку: 19/29/34/40 дБ
- Розмір внутрішнього блоку, ШхГхВ: 875x217x307 мм
- Вага внутрішнього блоку: 10 кг
- Розміри зовнішнього блоку, ШхГхВ: 820x305x643 мм
- Вага зовнішнього блоку: 37,8 кг
- Рівень шуму зовнішнього блоку: 56 дБ
- Колір корпусу: Білий
- Діапазон зовнішніх температур (ОХОЛОДЖЕННЯ): -30°C ~ + 43°C
- Діапазон зовнішніх температур (ОБІГРІВ): -30°C ~ + 24°C
- 10°C чергове опалення, 3D-повітряний потік, I FEEL, Self-Clean, Wi-Fi керування, Інтелектуальний повітряний потік, Підігрів піддону, Самодіагностика, Стерилізація 56°C, Супертихий, УФ-лампа PRO VERSION, Широкий діапазон робочих температур
- Мінімальна температура (ОБІГРІВ): до -30°C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 700 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 12 BTU/г |
| Потужність обігріву | 4200 Вт |
| Потужність охолодження | 3500 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 860 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 930 Вт |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 307 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 875 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 217 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 643 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 820 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 305 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 1Ph, ∼230V, 50Hz |
| Серія | Nordic Inverter |
| Потужність, тис BTU | 12 |
| Площа кондиц., м2 | до 35 |
| Номінальна споживана потужність, кВт (обігрів) | 0,93 |
| Діапазон зовн. роб. темп., °C | від -30°C до +43°C |
| Вага внутрішнього блоку, кг | 10 |
| Теплопродуктивність, кВт | 4,2 |
| Розмір внутрішнього блоку, ШхГхВ | 875x217x307 |
| Вага зовнішнього блоку, кг | 37,8 |
| Функції | 10°C чергове опалення, 3D-повітряний потік, I FEEL, Self-Clean, Wi-Fi керування, Інтелектуальний повітряний потік, Підігрів піддону, Самодіагностика, Стерилізація 56°C, Супертихий, УФ-лампа PRO VERSION, Широкий діапазон робочих температур |
| Коефіцієнт SEER/EER | 7,7/4,1 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ | 19/29/34/40 |
| Холодопродуктивність, кВт | 3,5 |
| Рівень шуму зовнішнього блоку, дБ | 56 |
| Марка компресора | HIGHLY |
| Витрата повітря, м.куб./год | 710/700 |
| Розміри зовнішнього блоку, ШхГхВ | 820x305x643 |
| Номінальна споживана потужність, кВт (охолодження) | 0,86 |
| Діаметри труб, мм (газова) | 9.52 |
| Тип дисплея блоку | Прихований |
| Тип холодоагенту | Фреон R32 |
| Мінімальна температура обігріву | до -30°C |
| Коефіцієнт SCOP/COP | 4,60/4,50 |
| Діаметри труб, мм (рідинна) | 6.35 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 20 |
- Ціна: 53 707 ₴






