Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення

Бризер Tion Lite
Бризер моделі Tion Lite має компактні розміри (ГxБxШ: 26×26×13 см) призначена для подавання свіжого повітря в приміщенні. Прилад можна встановити на стіну в будь-якому з 4 положень.
Продуктивність бризера Тіон Лайт до 100 м3/год. Нагрівальний елемент потужністю 850 Вт.
До стандартної комплектації входить фільтр класу G4 (затримує великий пил, пух,). За потреби додатковою опцією можна замовити фільтр класу E11 (H11).
Встановлення припливної вентиляції Tion Lite призначений для вирішення таких задач:
- Подача свіжого повітря в приміщенні;
- Попереднє очищення та нагрівання приточного об'єму повітря;
- Сприяє зниженню концентрації вуглекислого газу CO2;
- Відновлення циркуляції повітряних мас, розгерметизація приміщення;
Фільтрування:
- Фільтр G4 — Попереднє очищення (великий пил, пух, листя тощо). Заміна — 1 раз на пів року;
- HEPA H11 (E11) — Додаткова опція, не входить до базової комплектації (Мілий пил, пилок, тощо);
Конструкція бризера Tion Lite:

- Зовнішня приточна решітка Tion Lite;
- Вентиляційний канал;
- Фільтр повітряний клас G4;
- Нагрівальний елемент 850 Вт;
- Заслінка;
- Приточний вентилятор;
- Кнопки керування продуктивністю й увімкненням;
- Кабель живлення;
- Індикація режимів роботи;
Керування:
За допомогою кнопок на приладі мобільний застосунок.

Технічні характеристики:
- Продуктивність (6 швидкостей): 20 / 30 / 45 / 60 / 75 / 100 м3/год;
- Рівень шуму (6 швидкостей): 18 / 23 / 29 / 35 / 40 / 48 дБА;
- Потужність нагрівального елемента: 850 Вт;
- Рециркуляція: Немає;
- Подавання припливу: Залежно від встановлення (4 сторони);
- Перекриття каналу: Заслінка;
- Фільтрація: G4;
- Температурний режим роботи: від -25 до +50 °C;
- Керування: Кнопки на корпусі/Мобільний застосунок;
- Споживання: від 50 Вт до 900 Вт;
- Діаметр вентилялу (монтажний отвір): 100(125) мм;
- Розміри блока: 230 x 230 x 130 мм;
- Вага: 3,5 кг;
- Гарантія: 1 рік;

Переваги припливної вентиляції Tion Lite:
- Компактний розмір;
- Подавання свіжого повітря (прогрівання, фільтрація);
- Зниження концентрації вуглекислого газу в приміщенні;
- Розгерметизація приміщення;
- Немає протягів, контроль подавання потрібного об'єму повітря;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tion |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 3.5 кг |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Частота струму | 50 Гц |
| Продуктивність | 100 куб.м/год |
| Напруга | 220-240 В |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Споживана потужність, (Вт) | 50 - 850 Вт |
| Діаметр отвору під монтаж, мм | 125 |
| Температурний режим роботи, °C | -20 до +50 |
| Спосіб розміщення (ухил 2 град) | горизонтальне розміщення в зовнішній стіні |
| Клас захисту | IP 33 |
| Клас фільтрації повітряного фільтра | G4 |
| Рівень шуму (швидкість 1 / 2 / 3 / 4 / 5), dB(A) | 18 / 23 / 29 / 35 / 40 / 48 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 260 мм |
| Діаметр | 125 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Фільтр | Попередній фільтр |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | сенсорне на панелі приладу / мобільний додаток |
- Ціна: 11 900 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання виробника




