Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення

Приточна вентиляція Tion O2 Standart
Бризер Tion O2 Standart — це перша модифікація приточного приладу торгової марки Tion. Основне призначення — очищення та приплив свіжого вуличного повітря для житлових приміщень. Фільтрація повітря затримує пух, пил, спори рослин та ін. алергени. Ми рекомендуємо встановлення Бризера O2 для виконання таких завдань:
- Безперервна приточна вентиляція для кімнат квартири, приватного будинку;
- Забезпечення свіжим повітрям офісу, робочого кабінету;
- Фільтрація припливного повітря. Важливо особливо для міст із поганою екологією, квартир із вікнами, що виходять на фарфору;
- Провітрювання без відкриття вікон у квартирі. Немає протягу;
- Розгерметизація приміщень унаслідок встановлення пластикових вікон;
Фільтрування:
- Фільтр F7 — очищення від великого та середнього пилу, пуху, пір'я, вовни. Повна заміна раз на рік, обслуговування (чищення) — 1 раз на місяць;
- HEPA H11 — зупиняє найменший пил, пилок і спори рослин, алергени. Повна заміна раз на рік;
- Адсорбційно каталітичний фільтр AK(вугільний) — затримує запахи, дим, вихлопні гази та промислові викиди. Термін експлуатації — 2 роки;
Комплектація:

Керування:
На корпусі приладу розташований інформаційний дисплей із механічними кнопками для настроювання й керування. У комплекті є пульт дистанційного керування.

Технічні характеристики:
- Кількість швидкостей: 4;
- Продуктивність: 35, 60, 75, 120 м3/год;
- Рівень шуму: 33, 39, 45, 52 дБА;
- Потужність нагрівального елемента: 1300 Вт;
- Режим рециркуляції: Не передбачений;
- Подавання припливу: Нижня;
- Перекриття каналу: Автоматично під час вимкнення;
- Фільтрація: F7/H11/АК;
- Температурний режим роботи: від -40 до +50 °C;
- Керування: Пульт дистанційного керування / приладова панель на корпусі;
- Споживання: від 18 Вт до 1450 Вт;
- Діаметр під'єднуваних повітроводів: 100-125 мм;
- Габаритні розміри блока: 514 x 454 x 163 мм;
- Вага: 8,5 кг;
- Гарантія: 1 рік;

Переваги застосування бризера Tion O2:
- Забезпечення свіжим повітрям житлових приміщень у режимі 24/7;
- Високий ступінь очищення повітря;
- Попереднє підігрівання приточного повітря;
- Розгерметизація приміщення та відновлення циркуляції повітряних мас;
- Немає протягів;
- Приглушення шуму з вулиці;
- Спільна робота з розумним будинком;
- Монтаж на будь-якому етапі ремонту;
Недоліки Tion-O2:
- Шумність на високих швидкостях продуктивності;
- Немає режиму рециркуляції;
- Нижня подача приточного повітря;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tion |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 8.5 кг |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Частота струму | 50 Гц |
| Продуктивність | 120 куб.м/год |
| Напруга | 220-240 В |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Споживана потужність, (Вт) | 18 — 1450 Вт |
| Діаметр отвору під монтаж, мм | 125 |
| Температурний режим роботи, °C | -20 до +50 |
| Спосіб розміщення (ухил 2 град) | горизонтальне розміщення в зовнішній стіні |
| Клас захисту | IP 33 |
| Клас фільтрації повітряного фільтра | F7 / H11 / АК |
| Рівень шуму (швидкість 1 / 2 / 3 / 4 / 5), dB(A) | 33 / 39 / 45 / 52 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 163 мм |
| Довжина | 454 мм |
| Висота | 514 мм |
| Діаметр | 125 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Фільтр | Попередній фільтр, HEPA-фільтр |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Управління | Пульт ДУ/Стаціонарне |
- Ціна: 15 900 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання виробника








