Кошик
89 відгуків

Витяжні вентиляційні пристрої

Витяжні вентиляційні системи

Установки витяжної вентиляції призначені для видалення об'ємів повітря з приміщення, створення зони розрядження для правильної циркуляції повітряних мас (з зони припливу в зону витяжки). Складається з витяжного вентилятора у звукоізольованому корпусі та системи керування. Крильчатка вентилятора часто, відцентрового або діагонального типу для забезпечення проштовхування (видалення) необхідного об'єму повітря та подолання опору транспортування через систему вентиляційних каналів із різних приміщень.

Встановлення може розташовуватися в підсобному приміщенні, під стелею, на балконі. За допомогою системи вентиляційних каналів повітря забирається з кухні, санвузлів, гардероба та інших приміщень.

Витяжна вентиляція може працювати самостійно або в парі з припливом установлення.

Використовуючи тільки витяжну систему вентиляції, можна забезпечити правильну циркуляцію повітряних мас у квартирі або будинку. Для цього способу вентиляції витяжна установка створює розряджання (забезпечує витяжку) у санітарній зоні (кухня, гардероби, підсобні приміщення, санвузли, ванна кімната ін.). У житловій зоні (спальна кімната, вітальня, дитяча) встановлюються приточні клапани (поступає свіже повітря з вулиці). Отже, свіже повітря надходить у житлові кімнати та видаляється припливною установкою. Правильна циркуляція повітряних мас забезпечує необхідний об'єм свіжого припливного повітря, видаляє надлишкову вологу (перешкоджає запотіванню вікон, появі цвілі на стінах).

Перевага цієї схеми:

  • Простота реалізації;
  • Мінімальна ціна обладнання;

Брак:

  • Брак підігрівання припливного повітря холодної пори року сильно охолоджує приміщення, що збільшує навантаження на систему опалення;
  • Приточний клапан встановлений у кімнаті, пропускає вуличний шум;
  • Фільтрування припливного повітря немає;

Вентиляція квартири або будинку за допомогою цієї схеми підійде для вентиляції приміщень, які використовуються в теплий сезон. Для цілорічної вентиляції, приплив треба забезпечувати припливним встановленням із попереднім підігрівом та очищенням повітря. Парна робота припливної та витяжної установки забезпечує найвідповіднішу вентиляцію, зберігає звукоізоляцію приміщення, мінімізує теплові втрати, необхідна температура припливу забезпечується за допомогою електричного нагрівача (ТЕН) або водяним підігрівачем.

Найправильніша й найефективніша вентиляція забезпечується під час парної роботи припливного та витяжного встановлення вентиляції.

Наші фахівці допоможуть правильно підібрати встановлення витяжної вентиляції для дому, квартири, офісного приміщення, магазину. Купити обладнання можна на нашому сайті. Безплатна доставка Новою поштою на відділення новою поштою вашого міста.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner