Кошик
89 відгуків

Терморегулятори для теплої підлоги

Сьогодні люди все частіше використовують комбіновані системи опалення. Так, популярні інфрачервоні панелі, котли з радіаторами, окремі електричні нагрівачі, а також підігрів підлогового покриття зсередини.  У даному розділі ми зібрали вражаючий вибір електронних терморегуляторів для теплої підлоги. Особливістю даних вимірювальних приладів є можливість регулювати інтенсивність нагріву теплоносія, відключати і включати систему  згідно заданої команді. Регулятори теплої підлоги бувають самими різними, від найбільш простих, механічних моделей, до високоточних сенсорних програматорів. Вибір конкретного виробу залежить від вашого бюджету, а також від особливостей приміщення. Терморегулятори для теплої підлоги можуть бути замовлені в будь-яких кількостях. Як правило, установка відбувається з розрахунку один виріб на один контур. Для узгодження деталей заявки, зв'яжіться з представниками компанії «Проект-Сервіс».

 

Переваги терморегуляторів для водяної теплої підлоги

Оскільки систем обігріву підлогового покриття, що використовують воду в якості теплоносія, не загрожує перегрів (є серйозною небезпекою для електричних кабелів), багато не використовують терморегулятори для теплої підлоги, вважаючи їх зайвою витратою грошей. Це думка помилкова.

Установка регулятора теплої підлоги, працює з водою, є практичним і стратегічно вірним рішенням. Якісний програматор допоможе заощадити кошти в подальшому, адже ви зможете проконтролювати інтенсивність прогрівання води і знизити її автономно, у разі необхідності. Різні модифікації терморегулятора для теплої підлоги, можуть  володіти різним функціоналом. Наприклад, можна задати періодичність включення/відключення системи не тільки за днями тижня, але й за часом доби. Йдучи з будинку, ви не будете турбуватися про налаштування опалювальної системи, цей пристрій самостійно знизить ступінь нагрівання. Зате до вашого повернення система активізується, і ви повернетеся в приміщення з максимально комфортним мікрокліматом.

 

Великий вибір регуляторів теплої підлоги

В ассортименте компании «Проект-Сервис» представлены терморегуляторы для теплого пола, управляемые с помощью обычных либо сенсорных кнопок. Все модели оборудованы удобным экраном, что упрощает управление прибором. Регуляторы теплого пола могут монтироваться в разных точках помещения, однако датчики устанавливаются в строгом соответствии со своим назначением. Они могут отвечать за контроль температуры теплоносителя. В этом случае их располагают внутри пола в момент монтажа. Также есть варианты, контролирующие температуру воздуха. Такие датчики монтируются на высоте в один метр от пола, вне зоны попадания прямых солнечных лучей или действия других отопительных приборов.

Заказывайте терморегуляторы для теплого водяного пола прямо сейчас. Также в каталоге много другого оборудования для обеспечения комфортного климата в помещении.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner