Кошик
89 відгуків

Стельові інфрачервоні обігрівачі Теплов

Великою популярністю у клієнтів нашої компанії користуються терморегулятори для ІК опалення. Це програмовані і механічні бездротові пристрої, які підходять для кондиціонування приміщень, створення потрібного мікроклімату в житлових кімнатах і офісах. Реалізуємо терморегулятори для котлів, які актуальні для саун і лазень. Їх часто замовляють власники заміських будинків. У мешканців міських квартир затребувані терморегулятори для теплої підлоги. 

Функціональні терморегулятори для котлів та теплої підлоги

до Уваги відвідувачів сайту представлено кілька різновидів терморегуляторів для котлів та теплої підлоги. Обладнання має компактні розміри, легко підключається до мережі і дуже зручний в експлуатації. Особливою простотою відрізняються терморегулятори розеткові. Кожна модель пристрою має інструкцію з правил використання та інтеграції в систему. Ви можете придбати у нас в компанії терморегулятори цифрові і механічні — вибір залежить повністю від ваших індивідуальних переваг.

Програмовані терморегулятори для ІК опалення

Реалізуємо терморегулятори для ІК опалення від таких перевірених виробників: DS Electronics, Eberle, Seitron, UDEN-S. Їх програмовані пристрої дозволяють без особливих зусиль контролювати роботу нагрівальних елементів, забезпечуючи безперебійність функціонування та оптимальне енергоспоживання. Характерні особливості:

  • універсальність експлуатації;

  • легкість підключення;

  • інтуїтивно зрозуміле управління;

  • надійність і довговічність.

Продукція підходить для кондиціонування приміщень і забезпечення кімнат теплом в потрібному обсязі. 

Механічні терморегулятори для теплої підлоги, котлів з доставкою

Компанія «Проект-Сервіс» — професійний постачальник кліматичної техніки та комплектуючих, що працює на українському ринку вже багато років. Купуючи у нас на сайті механічні та цифрові терморегулятори, ви отримуєте багатофункціональні пристрої від надійних брендів за їх краще ціною. Забезпечуємо постачання продукції для житлових будинків, офісних приміщень, саун і лазень. Наші терморегулятори для теплої підлоги, котлів та іншого нагрівального обладнання можуть управлятися бездротовим способом, вони гарно виглядають, а з керуванням впораються навіть діти. Зробіть замовлення сьогодні, і ми доставимо його вам вже через кілька днів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner