Кошик
89 відгуків

Інфрачервоні обігрівачі для виробничих приміщень

Промислові інфрачервоні обігрівачі стельові для виробничих приміщень.

Опалення великих виробничих і комерційних приміщень вимагає застосування обладнання більшої потужності і продуктивності. Для локального обігріву цеху або площ комерційного призначення використовується серія промислових стельових обігрівачів потужністю від 2 до 12 кВт. При цьому економія фінансових коштів до 35% вище в порівнянні з іншими способами опалення.

Опалення виробничих приміщень

Перейти до вибору

Електричні промислові інфрачервоні обігрівачі прості в обслуговуванні і не потребують дозволів для застосування. Додатково використання терморегуляторів дозволяє налаштувати потрібну температуру в приміщенні.

У групі представлені:

  • Довгохвильові — промислова група "П" і "BE", застосовується для повного економічного опалення всій площі приміщення;
  • Середньохвильові — група "У", використовується коли недоцільно обігрівати весь простір через великі тепловтрати або необхідно обігріти певну ділянку, робочу зону точково або локально забезпечити температуру;

Відмінності промислових ІЧ обігрівачів "П", "BE" і "У".

Довгохвильови обігрівачі "П" і "BE" мають температуру нагріву до 250°C. Не мають видимого світла нагріваємої поверхні. Кут розкриття теплового потоку 120°.

Температура нагріву середньохвильової серії "У" — 600°C. Має характерне блідно-червоне світіння. Відбивач розсіює інфрачервоне тепло під кутом до 90°.

У залежності від задачі обладнання обох лінійок використовуються на одному об'єкті. Промислові інфрачервоне обладнання використовується для повного, локального або зонального опалення:

  • Площ виробничих підприємств, цехів, складів, ангарів;
  • Приміщень побутового та комерційного призначення;
  • Торгові зали, склади, аеропорти, вокзали;

Стельові ІЧ обігрівачі електричні можна підвісити на тросах спустивши зі стелі на необхідну висоту, монтувати на освітлювальну арматуру, кріпити на кронштейни, встановлювати на стіну.

Менш потужні Побутові Стельові Інфрачервоні Обігрівачі тут. Менш потужні Вуличні Інфрачервоні Обігрівачі локального обігріву, а також для терас, альтанок, веранд тут.

Економічне промислове інфрачервоне опалення!

Промислові обігрівачі сертифіковані. "Проект-Сервіс" - офіційний представник виробника. Ми прорахуємо і підберемо потрібну кількість обігрівачів для економного опалення цеху або складу, дамо рекомендації щодо встановлення. Звертайтеся та купуйте економічне, енергоефективне ІЧ опалення за ціною від виробника.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner