Кошик
89 відгуків

Кронштейни та підставки для нагрівачів

У групі представлені додаткові елементи кріплення та встановлення для нагрівачів, які не входять до базової комплектації виробу.
Кронштейни для кріплення нагрівачів на стелю, стіну. Ніжки для підлогового розташування опалювальних панелей нагрівачів.

Компанія «Проект-Сервіс» постачає своїм клієнтам кронштейни для нагрівачів. Великий асортимент пристосувань для якісного монтажу нагрівального обладнання. Є кріплення для настінних нагрівачів, а також для стельових пристроїв. Співпрацюємо з перевіреними виробниками та рекомендуємо їхню продукцію для правильного встановлення допоміжних елементів опалення. Купуючи в нас підставки для нагрівачів, ви можете бути впевненими в їх надійності та довговічності. 

 

Фірмові кріплення для настінних нагрівачів

До уваги гостей сайту представлені поворотні кронштейни для нагрівачів (настінних і стельових), а також універсальні підставки-ніжки. Продукція торгових марок «ТеплоV» і UDEN-S чудово зарекомендувала себе на українському ринку та має високий попит у майстрів із монтажу нагрівальних пристроїв. Фірмові кріплення для настінних нагрівачів і стельових приладів вирізняються якісним збиранням і правильним підбиранням матеріалів — такий елемент витримає великий вантаж і слугуватиме не один рік. 

 

Надійні підставки для нагрівачів — запорука якісного встановлення

Щоб встановлення опалювального обладнання пройшло легко та просто, часом може не вистачити деталей, що входять до комплекту. Саме тому в нас на сайті ви можете замовити підставки для нагрівачів. Це досить універсальні вироби, які вирізняються низкою позитивних якостей:

 
  • компактними розмірами;

  • простотою експлуатації;

  • привабливим виглядом;

  • легкістю та міцністю;

  • відмінною стійкістю.

 

Такі ніжки для керамічних нагрівачів дають змогу встановлювати опалювальний прилад у будь-якому зручному місці приміщення й оперативно змінювати місце розміщення за потреби. 

 

Підставки, кріплення, ніжки для керамічних нагрівачів 

Наше підприємство «Проект-Сервіс» славиться широким асортиментом високоякісної продукції для створення оптимального мікроклімату в домі. Ніжки для керамічних нагрівачів та інші додаткові аксесуари відіграють важливу роль — вони забезпечують професійний монтаж опалювального приладу. Придбати ці елементи для стельових і настінних пристроїв можна онлайн. Обробляємо замовлення щодня. Доставляємо підставки та кронштейни для нагрівачів по всій Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner