Кошик
89 відгуків

Інфрачервоний теплий плінтус

Інфрачервоний теплий плінтус електричний

Теплий плінтус отримав уже багато позитивних відгуків, попри порівняно недавню появу. Застосовується для зниження теплових втрат, прогрівання і просушуючи холодних стен гранівчальних з вулицею, уздовж яких він встановлений, видаляє грибок, плісняву, вогкість, створює теплий комфортний клімат у приміщенні загалом.

Активізувати вибір

Застосування й призначення електричного теплого плінтуса дещо відрізняється, від звичних нагрівачів. Одна одиниця нагрівальної панелі має малу потужність, не здатна прогріти приміщення самостійно. Ряд , що складається з декількох під'єднаних одиниць інфрачервоного плінтусу, розташовується периметром або вздовж однієї з холодних стін, утворює систему опалення, яка поступово та рівномірно прогріває приміщення.

Конвективний складник випромінюваного тепла слугує як завіса для холодної стіни, зменшуючи теплові втрати. Згодом стіна прогрівається повністю та стає джерелом тепла. Водночас із прогрітої стіни йде волога, всілякі грибки та цвіль.

Інфрачервоний складник тепла починає прогрівати приміщення й предмети, що потрапляють під теплові промені практично відразу після під'єднання живлення.

Система теплий плентус під'єднується через терморегулятор, що дає змогу керувати температурою в приміщенні та знизити споживання електроенергії.

Інфрачервоні нагрівачі плінтусного типу використовують для опалення:

  • квартири, дачі, заміського будинку, коридору та санвузла;
  • офісу, торгового приміщення;
  • школи, дитячий садок, лікарняний палати;

Вибирайте правильне опалення!

Вся представлена продукція в категорії сертифікована. Ми є офіційним дилером представлених торгових марок, допоможемо вам правильно підібрати необхідну кількість панелей для вашого приміщення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner