Кошик
89 відгуків

Стельові інфрачервоні обігрівачі Армстронг

ІЧ обігрівачі цієї серії розроблені для установки в стандартну секцію підвісної стелі типу Armsrong (осередок 600x600 мм і 600x1200 мм). Панель обігрівача встановлюється в стелю Армстронг замість однієї або декількох мінеральних плиток. Петлі на зворотному боці корпусу дозволяють монтувати панелі на плоский стеля у квартирі, або підвісити обігрівач на необхідну висоту в приміщеннях з високими стелями.

Для більшої економічності і контролю за температурою в приміщенні, рекомендуємо застосування обігрівачів разом з настінним терморегулятором.

Основні переваги обігрівачів під стелі армстронг:

 • Не займають корисного місця і не виділяються із загального інтер'єру;
 • Рівномірний розподіл температурного поля;
 • Економічність;
 • Абсолютно безпечні для здоров'я;
 • Не сушать повітря, на піднімають пил, безшумні;

Стельові обігрівачі Армстронг застосовують для опалення:

 • офісних і комерційних просторів і приміщень;
 • торгових і виставкових залів, розважальних центрів;
 • медичних і освітніх установ (шкіл, дитячих садків, лікарень);
 • кімнат квартир, будинків та інших побутових приміщень.

Вся продукція сертифікована має всі дозвільні документи, успішно експортується в країни ЄС.
Електричні обігрівачі стельові обігрівачі іншої конструкції можна знайти тут.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам стельові інфрачервоні обігрівачі Армстронг. Вони відмінно зарекомендували себе при використанні в житлових, офісних, комерційних і адміністративних приміщеннях. Газові обігрівачі для стель Армстронг монтуються замість мінеральних плиток і поліпшують мікроклімат в кімнаті без візуальних змін інтер'єру. Доповніть їх терморегулятором і насолоджуйтеся гнучкою настройкою температурного режиму. 

 

Асортимент вбудованих обігрівачів для стель Армстронг

Відвідувачі сайту мають можливість придбати стельовий ІЧ обігрівачі Армстронг з різними технічними характеристиками. Продукція відрізняється потужністю і розмірами (600х600 або 600х1200 мм). Теплове обладнання для підвісних стель користується великим попитом у власників сучасних офісів, торгових залів, розважальних центрів. Його часто замовляють для дитячих і освітніх установ, а також для облаштування житлових квартир і будинків. Газові обігрівачі для стель Армстронг довели свою ефективність у будь-яких умовах. А в нашому каталозі ви маєте можливість замовити пристрою потужністю до 1 кВт.  

 

Стельові ІЧ обігрівачі Армстронг — особливості та переваги

Реалізуємо стельові ІЧ обігрівачі Армстронг від таких відомих виробників: ENSA, UDEN-S і ін Якісна продукція з відмінними технічними та експлуатаційними показниками. Основні переваги даних нагрівальних пристроїв:

 
 • не псують інтер'єр і практично не виділяються на місці монтажу;

 • забезпечують рівномірний розподіл теплого повітря по кімнаті;

 • не видають неприємних звуків, не сприяють циркуляції пилу;

 • екологічні, безпечні, споживають невелику кількість електроенергії.

 

Поставляються нами стельові обігрівачі Армстронг успішно працюють у країнах ЄС і мають всі необхідні документи.

 

«Проект-Сервіс» — стельові обігрівачі Армстронг з доставкою

Потолочные инфракрасные обогреватели Армстронг недорого стоят и являются очень выгодной инвестицией в микроклимат любого объекта. Наша компания поставляет фирменную продукцию без лишних наценок и с возможностью доставки по всей территории Украины. Чтобы приобрести потолочный обогреватель Армстронг, воспользуйтесь сайтом или позвоните по телефону. Работаем без выходных. На все обогреватели для подвесных потолков действует официальная гарантия производителя.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner