Кошик
89 відгуків

Нагрівальний кабель Nexans


Відмінне рішення для забезпечення будинку теплом — нагрівальний кабель Nexans. Продукція виготовляється в Норвегії і добре підходить для українського клімату. Тепла підлога «Нексанс» поєднує простоту, функціональність, надійність. Він може укладатися під всі популярні види покриттів. Нагрівальний кабель «Нексанс» користується популярністю у власників житлових і комерційних приміщень, торгових залів, офісів. Гарантійний термін його служби складає 20 років. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати тепла підлога Nexans з доставкою по всіх областях країни.

 

Одне-, нагрівальні кабелі двожильні «Нексанс» 

В основі будь-якого теплого статі лежить одно - або двожильний нагрівальний кабель. Продукція норвезького виробника може мати різну потужність. Рекомендуємо підбирати цей показник, виходячи з вашого місця проживання. Наприклад, для північних регіонів знадобиться нагрівальний кабель «Нексанс» на 45 Вт/куб. м, а для південних — 30-35 Вт/куб. м. При наявності неутеплених стін цей показник слід збільшити на 20-30%. Одножильний нагрівальний кабель або двожильний — вибір залежить від типу приміщення. Перший варіант не рекомендований для житлових кімнат, оскільки має електромагнітне випромінювання, яке в другому випадку гаситься. 

 

Тепла підлога Nexans: переваги, рекомендації

Норвезька тепла підлога Nexans може використовуватися під різні види покриттів. Його успішно монтують в торгових залах, кафе, ресторанахы і житлових квартирах. Нагрівальний кабель цього виробника може похвалитися:

 
  • легкістю монтажу і обслуговування;

  • невеликим рівнем енергоспоживання;

  • високою ефективністю обігріву;

  • якісної ізоляцією, довговічністю.

 

При наявності терморегулятора ви зможете без особливих зусиль налаштовувати роботу теплої підлоги, досягаючи оптимальної температури в приміщенні.

 

Фірмовий нагрівальний кабель для теплої підлоги Nexans «Нексанс»

Если вы ищете недорогое универсальное оборудование для создания уюта в доме, обратите внимание на нагревательный кабель Nexans. Он может использоваться как единственный источник тепла в помещении или вспомогательный. Поставляем оборудование с официальной гарантией производителя, помогаем с подбором продукции под конкретные условия ее эксплуатации. Оформить заявку на теплый пол «Нексанс» можно из любой точки Украины. Товары стоимостью от 5000 грн доставляем за счет компании.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner