Кошик
91 відгук

Зволожувачі повітря

Зволожувачі повітря

З початком опалювального сезону, багато хто замислюється встановити автономне опалення, або про удосконалення ефективності існуючої системи опалення. І це дійсно правильне рішення, адже всі ми любимо тепло і затишок в нашому будинку.
Однак існує також інша сторона медалі, про яку не всі знають, і рідко приділяють належну увагу. А саме: гарячі батареї, конвектори та інші обігрівачі в тій чи іншій мірі висушують повітря в приміщенні, що без сумніву впливає на стан слизових оболонок, стан шкіри, а також негативно впливає на органи дихальної системи. Природно в таких умовах інтенсивно розмножуються мікроби. Вирішити проблему дозволить купівля зволожувача повітря. Зволожувачі повітря дозволяють регулювати комфортну вологість в приміщенні. Необхідно лише правильно вибрати підходящу модель зволожувача повітря.

В основному всі зволожувачі повітря діляться на три групи: парові зволожувачі, ультразвукові зволожувачі, традиційні зволожувачі повітря. Крім того, в якості додаткової опції зволожувачі повітря можуть бути оснащені функцією миття, іонізації, ароматизації повітря та ін.

Ультразвукові зволожувачі повітря - принцип їх роботи такий: мембрана - випромінювач під дією змінного струму вібрує з частотою ультразвуку. Вода в ємності, потрапляючи на мембрану, під впливом ультразвукових коливань, розбивається на дрібні частки, які виштовхуються назовні під дією вентилятора.

Паровий зволожувач - принцип роботи такого зволожувача, цілком зрозумілий з назви, вода в ємності нагрівається, за допомогою Тенів, або електродів. Пара, що утворюється виходить назовні і зволожує повітря.

Зволожувач з природним зволоженням – в приладі такого типу, повітря проходить через вологий фільтр з допомогою вентилятора. Повітря виходить назовні вже зволоженим.

При выборе также обратите внимание на тип управления увлажнителя, каждый из которых обладает собственными преимуществами. В технике с механическим управления режимы скорости и интенсивности регулируются вручную. В увлажнителях с электронным управлением настройки режимов задаются при помощи дистанционного пульта либо с помощью кнопок управления на панели управления, расположенной на корпусе, а рабочие параметры отражаются на табло. Как дополнительные опции некоторые приборы имеют такие функции, как ионизация, чистка воздуха. Також додатково встановлені датчики низького рівня води, включення/відключення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner