Кошик
89 відгуків

Металеві інфрачервоні обігрівачі настінні, підлогові Teplov

nastennie-obogrevateli

Настінні інфрачервоні обігрівачі ТеплоV

Настінні інфрачервоні панелі альтернатива радіаторних батарей.

Настінні інфрачервоні панелі ТеплоV  Н150, Н300, Н500 рекомендується застосовувати для опалення приміщень комерційного і побутового призначення. Наприклад, для опалення:

  • Квартир та кімнат
  • Заміських будинків і дач
  • Лікарень і детских садів
  • Офісних приміщень і залоны

Температура нагрівальної поверхні настінних електрообігрівачів серії Н - 80°С. Настінні інфрачервоні панелі серії Н можна використовувати, як "теплого плінтуса". Рівномірно розташувавши панелі обігрівачів по периметру опалювального приміщення на висоті 5-10 см від підлоги, тепло буде розподілятися рівномірно по всій площі приміщення до центру. Крім того, 30%-а складова загальної тепла, конвекція буде грати роль теплової завіси в місцях тепловтрат (вікна, стіни і т. д.). Часто такий спосіб встановлення обігрівачів використовується для опалення дитячих садків, шкіл, дитячих кімнат.

Варто зауважити, що нагрівальна панель виконана з анодованого алюмінію. Алюміній має коефіцієнт теплопередачі 236 Вт/м*К, у сталі наприклад цей коефіцієнт дорівнює 47 Вт/м*Що Це говорить про те, що передача тепла у алюмінієвої нагрівальної панелі буде практично в 5 разів вище, у аналогічних сталевих обігрівачів.

Настінні інфрачервоні панелі відмінно себе покажуть в ролі основного джерела опалення, або як додатковий елемент до вже існуючої системи. У поєднанні з терморегулятором, настінні обігрівачі серії Н - економічна система опалення, адже витрати електроенергії всього 50Вт на 1 м2. Один терморегулятор встановлюється на одну кімнату, при це на один терморегулятор підключаються кілька панелей опалення.

Гарантія від виробника на настінні інфрачервоні панелі 10 років, термін експлуатації до 25 років.

 

Інфрачервоні обігрівачі — розумна техніка!

Ефективність
Інфрачервоні обігрівачі набагато ефективніше, ніж радіатори, теплові гармати, конвектори та інші види теплового обладнання. Завдяки здатності моментально нагріватися вже через кілька хвилин температура в приміщенні досить швидко піднімається до необхідного рівня.

Безпека
Стельові обігрівачі — абсолютно безпечні завдяки своєму розташуванню. Крім цього, вони не спалюють кисень і не створюють відчуття нестачі повітря. Під час роботи устаткування не виділяє водяна пара і продукти горіння, не створює циркуляцію пилу і протяг.

Економічність
Ця техніка — популярна серед споживачів завдяки економному споживанню електричної енергії. Такий ефект досягається за рахунок мінімального використання енергії для роботи терморегулятора. Витрати на покупку обігрівача досить швидко окупають себе. Інфрачервоне опалення - це дійсно яскравийєльне економне опалення і це дійсно вигідно, особливо в реаліях нинішнього часу.

Вартість
Зазвичай ціни на ІЧ обігрівачі   трохи вище, ніж на традиційні опалювальні прилади по типу радіаторів, конвекторів, гармат і т. п. Але через короткий проміжок часу дані енергозберігаючі обігрівачі повністю виправдовують свою вартість.

Чому саме ми?

• Широкий асортимент якісного опалювального обладнання.

• Профессиональная консультация и высококлассное обслуживание.

• Доставка по Украине на выгодных условиях в течение 2-3 дней.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner